فروش عمده و صادرات, مقالات

پخش و فروش پودر چند میوه اعلا فله یا بسته بندی

پودر چند میوه
پخش و فروش پودر چند میوه اعلا فله یا بسته بندی

پودر های میوه که از طریق مجموعه ی ما تا به امروز عرضه شده است جهت عمده فروشی بوده و با عرضه فله یا بسته بندی در خدمت مشتریان خود است.

پودر چند میوه محصولی دیگری است که با ترکیب میوه های مختلف با تنوع های مزه ای مختلف ، توانسته است مزه ای جدید و بسیار پرخاصیت را عرضه نماید.

پخش این محصول به همراه پودرهای میوه بسته به درخواست مشتری و خریدار هم فله ای امکان پذیر هست وهم  در قالب بسته بندی مختلف چه بازار داخل و چه صادرات صورت می گیرد.

فروش عمده این پودر مستقیم از کارخانه تولیدی پودر میوه انجام می شود و هیچ نوع وارداتی نبوده و تمام اصول مربوط به سازمان غذا و دارو لحاظ می شود.

پودر چند میوه ارگانیک

پودر های میوه تهیه شده از میوه های خشک شده می باشد که درکارگاه های پودر میوه توسط دستگاه های آسیاب و پودر صورت می گیرد.

هر پودر میوه را می توان کاملا جدا در ظروف بسته بندی به فروش رساند؛ مزیت و خواص هر میوه به تنهای زیاد و منحصربه فرد نیز هست.

در کنار پودر های میوه مجزا، مجموعه ی ما با ادغام و ترکیب کردن میوه های مختلف نواوری جدیدی برای صنعت پودر میوه ایجاد کرده است.

هر میوه جداگانه خشک شده و کاملا خالص و بدون هیچ افزدونی پودر شده تحویل بخش کارشناسی می شود؛ طی آنالیزهای لازم و تست های مختلف می توان چند پودر را باهم مخلوط نمود.

تولید انواع پودر چند میوه مرغوب

تولید پودر میوه یک بخش از کارهای مهم کارخانه  و کارگاه پودرکننده است اما مسیله ی مورد توجه ایجاد نوآوری و مشتری پسندی در محصولات جدید است.

محصول جدید حتما نیاز نیست خلق میوه ی جدید یا محصولی خاص باشد کافی است با هوشمندی همان محصولات را جوری دیگر در طعم و مزه به مشتری عرضه کرد.

پودر چند میوه نیز محصولی دیگر از این مجموعه می باشد؛ حال بسته به نوع پودر و خواص این امکان وجود دارد تا ۳، ۵، ۱۰و حتی ۱۵ پودر را ترکیب کرده و پودری بسیار مقوی و خوش طعم ساخت.

مهمترین حسن پودرهای چند میوه طعم دلچسب و لذیذ به همراه رنگی تیره تر است، شاید نتوان زیر زبان مزه ی میوه ی خاص را حس کرد اما در کلیت مزه ی جدید اما آشنا دارد.

توزیع عمده پودر چند میوه فله ای

پخش و توزیع انواع پودرهای میوه و همچنین محصول جدید پودر چند میوه نیازمند یک سری عوامل هست تا کارخانه جات یا صنایع غذایی مختلف و فروشگاه های زنجیره ای و تخصصی خرید نمایند.

عمده ترین نکات برای توزیع پودر های میوه می توان این گونه بیان کرد:
  • پروسه ی تولید پودر میوه مطابق با اصول درست و قانونی
  • تهیه مواد اولیه مرغوب و ارگانیک
  • رعایت بهداشت محیط کاری و محصول زیر نظر سازمان بهداشت
  • حجم تولید بالا برای هر محصول و تنوع در اوزان مختلف
  • داشتن گواهینامه های معتبر کشوری چون سیب سلامت

این موارد ذکر شده موجب اطمینان خاطر برای خریدار عمده می باشد تا بتواند با خیالی راحت در حجم های بالا خرید نموده و ارتباط کاری مستمر بماند.

فروش تضمینی پودر چند میوه درجه یک

خرید و فروش هر میوه ی پودر شده در بسته های مختلف و به نام هر میوه را می توان از این سایت و اینترنتی به صورت عمده خرید کرد.

پودر چند میوه در بسته بندی با وزن های مختلف ۱۰۰، ۲۵۰، ۵۰۰، ۱۰۰۰ گرمی در بسته بندی قوطی و پاکت وکیوم به بازار عرضه می شود.

قیمت برای خرید عمده نیز خیلی مناسب تر است چرا که معقوله قیمت برای هر خریدی مهم است اما کیفیت در طعم و مزه را هیچ مشتری نادید نمی گیرد.

خرید یا فروشی تضمینی خواهد بود که فروشنده ی آن بتواند با آشنای و اطمینان خاطر از محصول خود رضایت مشتری را جلب نماید و بحث ضمانت را برای خریدار ایجاد کند.

مجموعه ی ما با رعایت نکات لازم در این مقاله و پایبند بودن به تعهد خود میزان رضایت مشتری را فراهم کرده و ارتباط همکاری را توسعه بخشد.

جهت خرید و فروش پودر چند میوه می توانید با ما در ارتباط باشید.

مدیریت : دستواره

شماره تماس : ۰۹۱۲۷۴۰۷۰۸۹

شماره تماس : ۰۹۱۹۳۴۱۰۶۸۶

اینستاگرام : poodrmive.ir