درباره ما

شرکت رنگین نگاران سلامت طی تخقیقات در بازارهای خارجی و پرداختن به پتانسیل های موجود در کشور به این نتیجه رسید که تولید انواع  پودرهای میوه و پودرهای صیفی جات می تواند بسیار سودمند واقع شده و محصولی نو در دسترس مشتریان مربوط به خود را داشته باشد.
پروسه تولید پودرهای میوه ابتدا با بهره گیری از ظرفیت خالی میوه های تازه در کشور، ایران که دارای باغات و مزارع  با آب وهوای متنوع در هر منطقه کشور می باشد، صورت گرفته است و سپس با استفاده از دستگاه های مربوطه به محصول نهایی تبدیل می گردد.
نظارت بر تولید و رعایت پروتکل های تولیدی یک محصول تحت نظر سازمان غذا و دارو موجب گردیده است تا بتونیم پودر میوه با درجه کیفی عالی با میزان بالای خالص بودن، تازگی در کنار شما مشتریان گرامی باشیم.

تمامی پرسنل مجموعه پودر میوه آرزوی سلامتی و تندرستی با رعایت سبک زندگی سالم و طبیعی را برای شما عزیزان خواستار است و برای رسیدن به سبک زندگی ایده آل تلاش خود را انجام می دهد.

امروزه بشر برای حفظ سلامتی خود به دنبال تغذیه  سالم و ارگانیک می باشد و در کنار مردم، دولت نیز خواهان تولید محصولات سالم و طبیعی توسط تولیدکنندگان می باشد.

مجموعه رنگین نگاران سلامت همان طور که از نامش پیداست سهی کوچک در خصوص تولید و عرضه پودرهای میوه در جهت تسریع بخشیدن به سبک زندگی سالم برای انسان است.

بدین صورت که با استفاده از میوه های ایرانی و استوایی ،و همچنین صیفی جات خریداری شده،  توسط پرسنل وکارکنان بعدازطی مراحل شستشو وضدعفونی در در دستگاه های مربوطه فراوری می شوند؛ در نهایت پودرهای تولید شده دربسته بندی های استاندارد قرار گرفته و روانه بازار می گردد.

خریداران پودر میوه بنا به صنف و نیاز خود می توانند در اوزان مختلف خرید خود را نهایی کنند و مدیریت این مجموعه ضمانت لازم رادر خصوص خالص بودن، نداشتن هیچ گونه مواد نگه دارنده، تازگی محصول در راستای حفظ سبک زندگی سالم را امضا می نماید.