فروش عمده و صادرات, مقالات

بازار خرید و فروش پودر نارنگی خشک مرغوب

پودر نارنگی
بازار خرید و فروش پودر نارنگی خشک مرغوب

بازار صادراتی پودر میوه تا حدودی به حضور پر رنگ در بین تجار و فروشندگان بین المللی دارد تا بتوان میزان کیفیت پودر نارنگی تولیدی کشور خود را نمایش داده تا خرید صورت گیرد.

بازار داخل برای خرید و فروش این پودر میوه نیز همچون هر محصول جدید دیگری نیاز دارد تا اهمیت کاربرد آسان این محصول برای خریدار و مصرف کننده بیان و لمس گردد.

تولیدکننده پودر میوه تلاش دارد تا با ارائه بهترین کیفیت به همراه قیمت مناسب پودر نارنگی اعلا و درجه یک به بازار داخل و خارج عرضه نماید.

مجموعه ی تولیدی پودر میوه ما با بهره گیری از تجربه و علم خواهان ورود در عرصه های صنایع غذایی و دارویی مختلف است تا بسیاری هزینه های جانبی برای تمامی پودرهای میوه کاهش دهد.

پودر نارنگی خشک مرغوب بسته بندی شده

پودر شده میوه های خشک در بازار مختص خود طرفداران زیادی دارد، برای همین اساس رقابت بر سر میزان خلوصیت ، طعم واقعی و عطر طبیعی هر پودری می باشد.

پودر نارنگی خشک شده همانند سایر میوه ها چند نوع دارد:

  • پودر گوشت نارنگی خشک
  • پودر پوست نارنگی خشک
  • پودر تفاله نارنگی خشک
  • پودر مخلوط پوست و گوشت نارنگی خشک

کشور ما در تولید انواع مختلف نارنگی در مناطق شمال و جنوب حضوری فعال دارد و در بین بزرگترین کشورهای جهان در رده دهم دنیا جای گرفته است.

باغداران با رعایت اصول کشاورزی مدرن سعی دارند تا با کیفیتی مرغوب میوه ی تولید شود تا در پروسه پودر شدن میزان کیفیت و مواد مغذی و ارزش غذایی میوه حفظ گردد.

در نهایت بعد از گذر مراحل گوناگون پودر این میوه ی خشک در بسته بندی های کوچک مخصوص فروشگاه و هایپرمارکت ها تا بسته بندی های عمده و ۵۰ کیلوی برای بازار آن سوی مرزها تهیه می شود.

خریدار پودر نارنگی خشک فله و بسته بندی

براساس نوع کاربردی که هر صنعت برای پودر میوه دارد پروسه ی خاصی در تهیه ، خرید، آماده سازی پودر و فروش پیموده می شود.

خریدار نارنگی خشک شده و پودر نارنگی از میزان مواد مغذی چون ویتامین های A ، B1 ، B2 و  Cو پروتئین، چربی، قند، منبع غنی فسفر و کلیسم آگاه است.

به این صورت که برای مصرف شخصی افراد جهت مصارف روزانه نیازمند پودر مخلوط شده پوست و گوشت است که در بسته بندی با وزن های چند گرمی به بازار عرضه می گردد.

جهت استفاده در صنایع دارویی و درمانی و نیز مکمل های غذایی انسان بخش موردنظر نارنگی خشک -البته بعد از سیر کامل شستشو و ضدعفونی شده – آماده و پودر شده عمده وارد بازار می شود.

برای مکمل و غذای دام و طیور بیشتر تفاله به همراه پوست سفارش داده می شود که اغلب فله و تناژ بالا تولید می شود و برحسب مراحل تولید قیمت پایینتری نسبت به صنایع دیگر دارد.

بازار فروش عمده پودر نارنگی خشک اعلا

بازار فروش پودر این میوه ی خوشمزه با مزه های ترش ، ملس و شیرین به بررسی خاصیت درون نارنگی دارد تا مشتری آن پیدا شده و به بخش درست بازار عرضه گردد.

مهمترین و شاخص ترین ویژگی پودر نارنگی خشک این گونه است:

  • منبع غنی فلانوئیدها برای جلوگیری از دیابت
  • وجود پتاسیم برای پیشگیری از سکته و تقویت ماهیچه بدن
  • فیبر فراوان برای درمان افسرگی، اضطراب و استرس
  • ویتامین C و خاصیت آنتی اکسیدان بالا برای سیستم ایمنی بدن
  • ویتامین A وB درمان و مراقبت های پوست و مو

با دقت در این موارد و بسیاری خواص دیگر که در این مجال نمی گنجد، دیده می شود که بازار فراتری برای این محصول وجود دارد منتها نیازمند شناساندن این محصول در بازار خودش است.

جهت خرید و فروش این محصول با ما در ارتباط باشید.

حسین دستواره

شماره تماس : ۰۹۱۲۷۴۰۷۰۸۹

شماره تماس : ۰۹۱۹۳۴۱۰۶۸۶

ایمیل : info@slicmive.ir