فروش عمده و صادرات, مقالات

خرید و فروش پودر قارچ مرغوب در بسته بندی و فله

فروش پودر قارچ
خرید و فروش پودر قارچ مرغوب در بسته بندی و فله

خرید و فروش پودر قارچ خشک شده از گلخانه های بزرگ و معروف ایران در نقاط مختلف چون آذربایجان توانسته حوزه صادرات ایجاد نماید.
قارچ های تولید شده در مراتع و نقاط دنیا به دو دسته کلی خوراکی و سمی تقسیم می شوند؛ به طبع ما در این مقاله هدفمان عرضه پودر قارچ خوراکی می باشد.
مدل های مختلف قارچ در کشور به نام های صدفی، دکمه ی دیده می شود و پودر شده هر دو این قارچ موجود و قابل تهیه در حجم های بالا است.
بنا به درخواست مشتری پودرهای مختلف با قیمت های مناسب تولید می گردد، البته هر کدام از نوع های پودر مصرف و مشتری پسندی خود را دارد.
فروش فله و یا بسته بندی این امکان را فراهم می کند تا هر سطح و قشر از مشتری و خریدار توان خرید محصولات مجموعه ما را داشته باشد.

قارچ تولیدی در کشور

قارچ تولیدی در کشور

قارچ در خانواده سبزیجات قرار گرفته است و از منظر خواص بین سبزیجات دیگر بسیار سودمند برای سیستم ایمنی بدن می باشد.
تولید قارچ در کشور به لحاظ اقلیم مساعد و مهمتر کشت و پرورش این محصول به خاطر سرمایه گذاری کمتر توانسته در میزان تولید بسیار فعال گردد.
سازمان فائو هر محصول قابل تولید را براساس میزان تولید و برداشت امتیاز بندی کرده و آمار کلی محصول مورد نظر را بین کشورهای برتر اعلام می کند.
کشور ما ، ایران، در بین کشورهای بزرگ و صاحب نام در خصوص تولیدی قارچ در رتبه بندی با وجود کیفیت مرغوب در رتبه ۸ قرار گرفته است.
اقلام گوناگونی قارچ در سرتاسر جهان کشت می شود که مهمترین و غالب ترین در ایران این موارد می باشد:

 • قارچ دکمه ی خوراکی
 • قارچ صدفی خوراکی
 • قارچ شاه صدفی
 • قارچ طلایی
 • قارچ الواریلا
 • قارچ آگاریکوس
 • قارچ گانادورما

خواص پودر قارچ ارگانیک و خالص  

خواص پودر قارچ ارگانیک و خالص

قارچ های تولید شده در ایران دارای حجم بالای هستند به طوری که روزانه ۴۰۰ تن قابل برداشت هست؛ فراوری های مختلف چون پودر قارچ نوع بهتری در بازار است.
پودر تهیه شده از قارچ تازه نشان دهنده ی این است که بسیاری از خواص قارچ را در خود حفظ می نماید و شما می توانید در صنایع بسیاری بهره ببرید.
قارچ های خوراکی سرشار از فیبر و اسیدهای چرب اشباع نشده (قریب به ۹ نوع اسید آمینه ضروری) است و عمده ترین عملکرد اسید های آمینه تشکیل پروتئین هست.
نقش موثر ویتامین D  و آنتی اکسیدان ها در این سبزیجات غیر قابل انکار بوده و توصیه می کنیم برای آگاهی کامل و به کارگیری در زندگی روزانه خود خواص و فواید قارچ خوراکی را مطالعه بفرمائید.
پودر شده قارچ نیز خواص دارویی و درمانی، تغذیه برای سلامتی بدن به نوبه خود دارد به طوری بسته به نوع مصرف بین ۵ تا ۱۰ گرم روزانه توصیه می گردد.

خریدار پودر قارچ مرغوب بسته بندی شده

خریدار پودر قارچ مرغوب بسته بندی شده

خریدار پودر قارچ کاملا ارگانیک و صد درصد خالص کسانی هستند که از اهمیت این محصول برخوردار بوده و در تغذیه روزانه خود و یا صنعت تولیدی خود بهره می برند.
بسته بندی شده ی پودر میوه، پودرصیفی جات و پودر سبزیجات بهترین گزینه برای فروشگاه های زنجیره ای و محلی می باشد که در نهایت به دست مصرف کننده نهایی می رسد.
خانم های خانه دار و کدبانو جهت مصرف در سوپ ها، خورشت های سنت و مدرن، فست فود های خانگی، ماسک های زیبایی و یا تغذیه بیماران می توانند خرید نمایند.
طیف ورزشکاران و یا اشخاصی که سبک تغذیه گیاهی دارند و همچنین افراد که حساسیت گوارشی و تغذیه دارند و یا افرادی که دنبال رژیم لاغری هستند،با وجود فیبر فراوان مناسب ترین گزینه است.
اوزان مختلف ۱۰۰ گرمی و ۳۰۰ ، ۵۰۰گرمی و ۱۰۰۰گرمی در بسته بندی های مناسب این حسن را ایجاد کرده است تا مشتری با قیمت و حجم مصرفی متناسب خود خرید رضایت مندی داشته باشد.

فروش عمده و فله پودر قارچ خشک شده

فروش عمده و فله پودر قارچ خشک شده

فروش عمده به صورت بسته بندی های فله ی در وزن های بالای ۱۰ و ۲۰ کیلویی پودر قارچ خشک شده مخصوص خریداران عمده است.
مشتریان این بخش از محصول که قصد خرید در حجم های بالای ۱۰۰ کیلو و یا تناژ دارند چه کسانی می توانند با شند:

 • صنایع دارویی
 • صنایع تولیدی مواد اولیه فست فود مانند کالباس، سوسیس
 • کارخانه جات کنسرو سازی
 • صنعت های مربوط به تغذیه دام و طیور
 • کمپوست سازی
 • کارخانه جات مخصوص تهیه لوازم زیبایی پوست و مو

مجموعه تولیدی پودر میوه، با به کارگیری از مراحل سورتینگ و شستشو و ضدعفونی، استفاده از دستگاه های خشک کن و دستگاه های آسیب مربوطه پودر قارچ تولیدی با درجه کیفی مرغوب و خالص به طوری که از منظر آنالیز و بهداشتی بودن ضمانت محصول را انجام می دهد.

جهت خرید پودر قارچ می توانید وارد بخش فرشگاهی شوید.

مدیریت فروش : اسکندری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *