فروش عمده و صادرات, مقالات

صادرات بهترین پودر میوه خشک ارگانیک و اعلا

فروش پودر های میوه

صادرات پودر میوه خشک به همراه چیپس میوه (میوه خشک) توسط خریداران صنایع تبدیلی به رونق اقتصادی کشور کمک شایانی دارد.

عمده مصرف پودر میوه برای مصارف کارخانه های مواد غذایی،قنادی ها،  رستوران ها و بستنی فروشی هاست .البته مصرف خانگی هم استقبال زیادی را به همراه آورده است.

امروزه، ارگانیک بودن محصول دارای ابهامات بالای است،اینجا نکات مهم طبق استاندارد دپارتمان کشاورزی آمریکا که نشانه ارگانیک بودن هست را بیان می کنیم:

  • فاقد هورمون های رشد
  • به کار نبردن ترکیبات مصنوعی
  • قرار نگرفتن در معرض اشعه
  • استقاده بیش از حد نکردن از کودها و آفت کش ها
  • نداشتن افزدونی های مصنوعی
  • نبود آنتی بیوتیک ها

تولید پودر میوه خشک از این قاعده مستثنی نیست و پودر میوه ی ارگانیک گونید که فاقد مواد نوشته شده رای بالا باشد.

خرید عمده ی پودر میوه خشک در بازار

خرید عمده پودر میوه خشک یکی از مهمترین مزیت های که برای مشتری دارد این است که قیمت مناسب تری پرداخت می کند.

مشتری پودر میوه اصولا برای افزودنی به مواد غذایی این محصول را خریداری می کند،از این جهت توصیه برای خرید عمده خیلی مقرون به صرفه است.

از دلایل دیگر خرید به صورت عمده می توان اینگونه بیان کرد،مشتری با قیمت ارزان تری انواع پودر میوه تهیه می کند. علت قیمت مناسب برای خریدار پودر میوه این است که هزینه ی پایینتری برای فراوری میوه در فصل تولید میوه تاره برای تولیدکننده تحمیل می شود این امر موجب می شود خریدار با خرید در این زمان، پودر میوه برای تمام فصول غیر از فصل خود میوه استفاده کند بدون اینکه نگران فاسد شدن یا محل نکه داری محصول را داشته باشد.

فروش و صادرات پودر میوه خشک

حوزه صادرات درایران طی دهه های اخیر به خاطر مشکلات سیاسی، با مسایلی روبروست.

تاجران و صادرکنندگان سعی در فراهم کردن مشتری خارجی دارند و از طرفی هم تاحدودی باید تحریم ها را دور بزنند تا فعالیت صادراتی انجام گردد.،بماند که مشکلات برگشت پول و بیمه و حمل ونقل دغدغه ی بزرگی برای تجار می باشد.

با وجود این مشکلات صادرکنندگان با همتی غیر قابل وصف در پی یافتن راه حل بوده و هستند و حوزه صادرات همچنان در تکاپواست.

فروش پودر میوه همچون محصولات  صادراتی غیر نفتی که هر روزه صورت میگیرد.برای ارزآوری و رونق در اقتصاد کشور حائز اهمیت است. کشورهای چین و هند و ایالات متحده ی امریکا به ترتیب نفرات اول تا سوم جهان را به خود اختصاص داده اند.ایران هم در این حوزه جایگاه هشتم را با اخذ۲۴ امتیاز کسب کرده است.

بازار پودر میوه خشک اعلا

پودر میوه خشک در صنایع تبدیلی  بازار جز خانواده ی خشکبار محسوب می شود.که از میوه های خشک شده فراوری می شود.

شما پودر میوه را به صورت بسته بندی در وزن های کم یا بسته بندی با وزن  بیشتر می توانید تهیه کنید که بسته به نوع مصرف مشتری پیشنهادات متنوعی وجود دارد.

از آنجای که تولیدکننده پودر میوه برای رضایت و تضمین مشتری در تولید محصول اعلا،سعی کرده است پودر میوه ی ارگانیک،  بدون مواد نگه دارنده و اسانس های صنعتی را به بازار عرضه کند. با اطمینان کامل پیشنهاد می کنیم از پودر میوه ی ما استفاده کنید تا طبیعی بودن را با چشم خود در رنگ طبیعی و با مزه کردن به طعم واقعی آن پی ببرید و تایید بفرمایید.

جهت خرید و فروش پودر میوه خشک با ما در ارتباط باشید:

حسین دستواره

شماره تماس : ۰۹۱۹۳۴۱۰۶۸۶

اینستاگرام : poodrmive.ir