فروش عمده و صادرات, مقالات

تولید و فروش پودر میوه مرغوب ایرانی برای صادرات

تولید پودر میوه جات
تولید و فروش پودر میوه مرغوب ایرانی برای صادرات

پودر میوه مرغوب قطعا مسئله ی بسیار مهم در حوزه صادرات خشکبار محسوب می شود، چون خریدار با تضمین از مرغوب بودن مجدد برای خرید بعدی مراجعه خواهد کرد.

پودر میوه ایرانی هم توانسته است با تولید میوه های مختلف در کشور بنا به آب و هوای بسیار مطلوب و مستعد برای انواع میوه ها،سطح رقابتی خوبی در بازار صادرات فراهم کند.

قیمت برای پودر میوه عمده خیلی گزینه ی عالی برای خریداران این محصول است زیرا با تهیه یک نوع از پودر میوه در فصل خود میوه می توان با قیمتی بسیار مناسب و ارزان خرید کرد و برای فصول دیگر سال هم بهره برد و سود کرد.

مراحل تولید پودر میوه مرغوب

از آن جهت که رشد جمعیت در حال افزایش می باشد، توجه برای تهیه مواد غذایی بیشتر اهمیت خاصی پیدا کرده است.پودر میوه با فواید و مزایای بیشتر موجب شده است که تولید این محصول گسترش پیدا کند.

فرایند تولید پودر میوه برای مشتری لازم به ذکر هست تا با اطمینان خاطر خرید را نهایی کند.

سه مرحله اصلی تولید پودر میوه به ترتیب این چنین می باشد:
  1. آماده سازی
  2. تغلیظ میوه و تولید پوره
  3. بسته بندی

در بخش اول اماده سازی،سورت میوه ابتدا انجام میگیرد و ضایعات و اجرام خارجی سوا شد،به قسمت دم گیری میوه ها میرسیم و سپس پوست گیری و هسته گیری کامل شد وارد شستشوی میوه شده و در نهایت میوه های خورده شده به صورت تخمیر به بخش دوم فرستاده می شوند.

در مرحله دوم از فرایند تولید پودر میوه،میوه ی تخمیر با دستگاه صافی، صاف شده و سپس شکر اضافه می شود، اکنون خمیر غلیظ شده و  پودر میوه به دست می آید. قسمت نهایی هر محصول مربوط به بحث بسته بندی است که در دنیای امروز نقش به سزای دارد و در سطح صادرات و رقابت با کشورهای تولید پودر میوه  توجه ویژه توسط خریداران پودر میوه صورت می گیرد.

فروش عمده پودر میوه برای خریدار

فراوری میوه ها برای کاهش ضایعات کشاورزی سودمند بوده است و همچنین برای ارزآوری و بالا بردن ارزش افزوده کشور بسیار مطلوب می باشد.

پودر میوه فراوری شده از میوه های ایرانی و غیرایرانی باعث شد است که بسیاری مسایل در تولید کنسانتره میوه و آب آن مانند کوتاه بودن نسبی زمان ماندگاری  و ضایعات زیاد حل شود.

چگونه فروش عمده پودر میوه در صرفه اقتصادی برای مشتریان داخلی و خارجی را بالا برده است؟

تولیدکنندگان با تهیه میوه در فصل مورد نظر با هزینه ی پایینتر پودر را تهیه می کنند و این امر باعث می شود که در فروش عمده با قیمت مناسبتر به خریداران عرضه شود.

صادرات پودر میوه ایرانی

پودر میوه جز خانواده ی خشکبار محسوب می شود و خشکبار ایرانی سهم مهمی در سبد صادرات غیر نفتی کشور دارد و جایگاه عالی بین مشتریان خارجی پیدا کرده است.

بنا به گفته ی فعالان بخش کشاورزی و اقتصادی، ایران در تمام محصولات خشکبار رتبه اول تا پنجم جهان را به خود اختصاص داده است و از سراسر دنیا مشتریان و طرفداران زیادی دارد.

صادرات پودر میوه در کنار میوه خشک و میوه و سبزیجات تازه در حال رشد است زیرا این محصول با ویژگی های همچون کم حجم بودن، فاسد نشدنی ، حمل و نقل آسان، شرایط نگه داری طولانی مدت و راحت بسیاری هزینه ها را کاهش داده است با وجود اینکه از ارزش غذایی بسیار بالای برخوردار است.

جهت خرید و فروش این محصول با ما در ارتباط باشید.

حسین دستواره

شماره تماس : ۰۹۱۲۷۴۰۷۰۸۹

شماره تماس : ۰۹۱۹۳۴۱۰۶۸۶

اینستاگرام : poodrmive.ir