فروش عمده و صادرات, مقالات

خرید عمده و فله پودر بادمجان خشک شده اعلا جهت صادرات

پودر بادمجان
خرید عمده و فله پودر بادمجان خشک شده اعلا جهت صادرات

پودر بادمجان جز پودرهای بومی است چرا که میزان تولید انبوه بادمجان در کشور به قدری است که توانسته در بین کشورهای جهان در رتبه پنجم قرار گرفته فراوری های مفید زیادی داشت.
خرید و فروش عمده پودر میوه برای خشک شده ی میوه ها یکی از موارد مهم برای پرداختن به صادرات است تا بتوان در بازارهای جهانی حضوری فعال داشت.
قیمت مناسب پودر خشک شده ی بادمجان برای خریدارهای فله و عمده گزینه ی خوبی است تا بتوانند محصولی با کیفیت عالی در صنعت خود استفاده کرده و محصولی با قیمت تمام شده پایینی فراهم شود.
خرید تضمینی پودر میوه نشان دهنده ی این است که محصولی با مواد اولیه مرغوب در پروسه تولید پودر میوه به کار برده تا در نهایت محصولی ۱۰۰ درصد خالص و ارگانیگ بدون مواد افزودنی به مشتری نهایی تحویل گردد.

 

میزان بادمجان تولیدی در کشور

 

بادمجان جز صیفی جات است که در تمام فصول قابل کشت و برداشت بوده و این حسن بزرگ موجب می شود که همیشه در بازار خرید انجام داد.

در بین بزرگترین کشورهای تولیدی این صیفی در جهان، کشور ما در رتبه ی پنجم قرار گرفته است؛ به این معنی که زمینه صادرات بسیاری برای این محصول فراهم است.

کشورهای مربوط به تولید بادمجان که توسط سازمان فائو براساس میزان تولید فراهم کرده است از این قرار می باشد:

 

 1. چین
 2. هند
 3. مصر
 4. ترکیه
 5. ایران
 6. اندونزی
 7. ایتالیا
 8. ژاپن
 9. اسپانیا
 10. فیلیپین

مهم ترین و عمده ترین شهرهای ایران برای تولید بادمجان به فارس، یزد، اصفهان و هرمزگان شناخته شده است چرا که این محصول در آب و هوای گرم مناسبترین رشد را دارد.

 

چرا پودر بادمجان می توان جای بادمجان استفاده کرد؟

 

بادمجان همان طور که در بازار می بینید در طول سال به صورت تازه موجود هست و اغلب مشکلی برای تهیه نیست.

اما، این سبزی که پادشاه صیفیجات نیز قلمداد می شود نیاز به آب فراوان دارد و یکی از عمده مشکلات کشاورزان جنوبی کشور است.

با توجه به خشکسالی های اخیر و کم شدن آب های زیرزمینی، از کل میزان تولید بادمجان درصدی رشد عالی داشته و جهت تازه خوری در بازار داخل و صادرات به فروش می رسد.

صنایع تبدیلی مانند کارخانه میوه خشک و پودر میوه بهترین گزینه است تا مابقی بادمجان های درجه متوسط را پودر کرده و کاملا طبیعی و خالص در تغذیه به کار برد.

پودر بادمجان پیشنهاد عالی برای صنعت های غذایی و دارویی می تواند باشد تا به قیمتی مناسب و ماندگاری به مدت یک سال تا دوسال بسیاری در هزینه های جاری صرفه جویی شود.

 

مشتری پودر بادمجان خشک در بازار

 

مشتری پودر خشک شده ی بادمجان هر قشری از جامعه چه کارخانه جات چه خانم خانه دار در منزل می تواند باشد.

خواص خود این سبزی محبوب به حالت تازه تا حدودی شناخته شده است و پودر شده ی آن نیز دارای همان خواص بوده و جایگزین بهتری است.

 

 • به دلیل نداشتن هیچ چربی و کلسترولی مکمل عالی برای رژیم غذایی هست.
 • حفظ سیستم ایمنی بدن با وجود آنتی اکسیدان
 • ناسونین موجود برای مهار اختلال سلول عصبی و بیماری آلزایمر
 • ترکیبات فنلی بسیار مفید برای استحکام و سلامت استخوان
 • کمک مهم آهن برای خانم ها و رفع کم خونی
 • به خاطر وجود املاح زیاد منبع مناسب برای درمان آفتاب سوختگی

به قدری خواص زیاد دارد که از فرصت ما خارج است و با کمی صرف وقت می توانید از اینترنت اطلاعات جامع تری به دست آورید.

با بیان خواص در بالا به راحتی می توان مشتریان را شناسایی و این پودر را معرفی کرد، برای خرید بهینه مجموعه ما با تهیه پودر در اوزان چند گرمی تا چند کیلویی در خدمت مشتریان است.

 

فروش پودر بادمجان بسته بندی شده و فله

 

فروش عمده پودر بادمجان خشک برای کشور ما یکی از موارد بهتر برای صادرات و خرید های فله است تا با قیمت تمام شده پایین، خرید مناسبی فراهم شود.

ایران در میزان تولید بالای این پودر امکانات بهتری دارد و می تواند به کشورهای همسایه و حتی کشورهای اروپایی صادرات انجام دهد.

خرید و فروش پودر میوه توسعه ی دیگری در صنعت کشاورزی و غذایی است تا با کاهش ضایعات، حمایت بهتری از قشر کشاورزان و باغداران انجام داد.

حوزه صادرات نیز در چرخه اقتصادی کشور و ارزاوری بالای داشته و با وجود نیاز بشر برای تامین مواد غذایی با ارزش غذایی بالا، پودر میوه کمک شایانی است.

مجموعه پودر میوه با فراهم اوردن انواع پودر میوه در خرید و فروش این حوزه در خرمت مشتریان و تجار این عرصه می باشد.