فروش عمده و صادرات, مقالات

تولید و فروش بهترین پودر توت فرنگی طبیعی

پودر توت فرنگی
تولید و فروش بهترین پودر توت فرنگی طبیعی

تولید پودر توت فرنگی خود از نوع ایرانی و کاملا پرورش شده در دل طبیعت های کردستان و صومعه سرا طعم بسیار طبیعی و واقعی دارد.

تولیدکنندگان انواع پودر میوه در تلاش هستند با خرید میوه از باغداران بومی که با اصول بهداشتی و ارگانیک میوه ی مرغوب تهیه کنند.

در نهایت با اجرای مراحل مختلف تولید پودر طبق سازمان بهداشت پودری کاملا ارگانیک با رنگ طبیعی، طعم و مزه ی واقعی و ۱۰۰ درصد خالص بسته بندی نمایند.

بازار فروش چه داخلی یا صادراتی برای این گونه پودرهای آماده شده مشتریان خاص و وفادارای همیشه دارند.

 

توت فرنگی پودر شده خشک و طبیعی

 

توت فرنگی طبیعی که از باغ و مزرعه برداشت می شود نسبت به گلخانه ای آن برای مشتری جذابیت بیشتری دارد چرا که طعم واقعی آن حس بهتری دارد.

تولید کننده پودر میوه با خرید نوع طبیعی وارد فاز شستن، ضدعفونی و اسلایس کرده و بعد از خشک شدن توسط دستگاه خشک کن به دستگاه پودر سوق داده می شود.

در نهایت پودر توت فرنگی کاملا ارگانیک و بهداشتی تهیه شده  به طوری که آنالیز نهایی محصول توسط کارشناس آزمایشگاه تاییدیه رو بسته بندی محصول می زند.

بسته بندی انواع پودر میوه در حجم های مختلف و کم  با قیمت های  متناسب نسبت به سطح خرید مصرف کننده به بازار ارائه می شود.

 

تولید بهترین پودر توت فرنگی خشک

 

توت فرنگی تولیدی در کشور به نسبت کشورهای جهان به میزان قابل توجهی کشت و برداشت می شود و ایران توانسته است در رتبه ۲۰ جهان قرار گیرد.

خشک شده ی این میوه و پودر شده توت فرنگی جز مهمترین فراورده های میوه است و مصارف گوناگونی در صنعت های مختلف دارد.

مرغوب ترین توت فرنگی های ایران مربوط به کردستان با تولید بالای ۶۰ درصد کشور به تنهای می باشد؛ صومعه سرای گیلان نیز جز حرفه ای اصلی کشاورزان این منطقه شده است.

سپیدان فارس در جنوب  ایران هم با تولید توت فرنگی گلخانه ای با وسعت زیاد منبع درامد دیگری شده است.

پودر میوه ی تهیه شده از میوه های این مناطق توسط تولیدکننده ی پودر میوه این امکان را فراهم کرده است تا پودری کاملا خالص و ارگانیک برای خریدار عرضه شود.

 

خریدار پودر توت فرنگی خشک مرغوب

 

مهمترین خریدار عمده برای پودر توت فرنگی صنایع غذایی ، داروی و همچنین صنف قنادان کشور، بخش طب سنتی و داروهای گیاهی هستند.

اغلب خریداران جزیی این پودر میوه افرادی هستند که به دنبال یک سری فواید و خواص بی نظیر این میوه بوده و با ترکیب در نوشیدنی و پخت روزانه خود بهترین بهره را می برند.

از مزایای مهم پودر میوه توت فرنگی خشک شده به این ترتیب می باشد:

 

  • فلاونوئید کورستین، خاصیت ضدالتهابی داشته تا خطر تصلب شریان کاهش دهد.
  • وجود انواع آنتی اکسیدان موجب پیشگیری از سرطان  و سکته می شود اگر مستمر مصرف شود.
  • فییر زیاد در این پودر باعث تنظیم قند خون شده و از دیابت نوع دو جلوگیری می کند.
  • اسید فولیک یک ماده ی مهم برای محافظت لوله عصبی جنین است.
  • مبارز مهم با افسرگی است به خاطر خون رسانی عالی که به مغز می رساند.

با توجه و دقت به مواد موجود در میوه ی خشک شده و پودر مشتریان را راغب به خرید بیشتر می کند، و بازار خوبی را برای این محصول ایجاد کرده و سهم بزرگی در سلامت بدن انسان ایفا می کند.

 

فروش عمده پودر توت فرنگی فله و بسته بندی

 

فروش عمده و فله انواع پودر میوه در کیسه و پاکت های نایلونی بسیار مقاوم در وزن های ۱۰، ۲۰و ۵۰ کیلوی بسته بندی شده و در حمل و نقل های هوایی، زمینی یا دریایی در بشکه و کارتون های مربوطه وارد کانتیر می شود.

فروش جزیی در بسته بندی های با وزن های ۱۰۰، ۲۵۰، ۵۰۰ و ۷۰۰ گرمی در انواع مختلف بسته بندی های همچون قوطی فلزی، پت بطری، پاکت های وکیوم دار به بازار عرضه می شود.

مشتری عمده برای بسته بندی هم اکثرا فروشگاه های اینترنتی و زنجیره ای، هایپرمارکت ها، مغازه داران سنتی و عطاری ها است.

مجموعه ی ما این امکان را برای مشتریان عمده فراهم کرده است تا سفارشات خود را با انتخاب نوع بسته بندی تثبت نموده و خرید تضمینی را انجام دهند.