فروش عمده و صادرات, مقالات

صادرات پودر گلابی خشک اعلا به بازار

قیمت گلابی خشک
صادرات پودر گلابی خشک اعلا به بازار

صادرات پودر گلابی خشک شده برای کشور ما موقعیت اقتصادی خوبی را فراهم می کند؛ زیرا این میوه ی معتدله در خاک ایران به خوبی رشد میکند.
هر چقدر تولید انبوه و با میزان برداشت خوب داشته باشیم می توانیم میوه ی خشک شده مرغوب با قیمت ارزان تر به بازار خارج عرضه کنیم.
کشورهای منطقه در سطح درخواست با کیفیت متوسط و قیمت پایین تر هستند؛ برای پیشی گرفتن از چین و ترکیه برای واردات به این کشورها نیازمند این هستیم که به خاسته ی مشتری رفتار کنیم.

 

خواص پودر گلابی خشک درجه یک

 

گلابی میوه ی است که در مناطق معتدل و نواحی خرزی کشور تولیدو کشت می شود؛ در تابستان این میوه را به وفور می توان در بازار یافت.
گلابی دارای مقدار فیبر، املاح معدنی، آنتی اکسیدان و ویتامین ها زیادی هست و برای افراد که بیماری قلبی، سرطان و دیبات دارند داروی خوارکی عالی محسوب می شود.
درمان یبوست برای خانم های باردار و نوزادان بسیار پیشنهاد خوبی است؛ ورزشکاران حرفه ای برای بازگرداندن انرژی از دست رفته ی خود می توانند ازآب میوه یا پودر گلابی در نوشیدنی خود استفاده نمایند.
پودر گلابی خشک شده جایگزین مناسب برای گلابی تازه در فصولی که دسترسی به نوع تازه ی آن امکان پذیر نیست، می باشد.

 

خریدار عمده  پودر گلابی خشک

 

خریدار این نوع پودراکثریت برای مصرف این دو مورد است:

 

  • فله : کارخانجات مواد غذایی
  • جزیی: مصرف شخصی

 

کارخانه های تولید ژله و پاستیل، کیک  و کلوچه، نوشیدنی های گازدار و معمولی، شکلات و تافی، قنادی ها و صنف شیرینی پزی خواهان انواع پودر میوه هستند و به صورت فله  و عمده خریداری می کنند.
مصرف جزیی و تکی اصولا در بسته بندی های با گرم های ۱۰۰تا ۵۰۰یا ۷۵۰ گرم هستند که برای مصرف شخصی  تهیه می شوند.
خوشبختانه با وجود  امکانات جدید و مدرن افراد سعی می کنند خودشان هم در منزل با سلیقه و علاقه ی خود انواع گوناگون دسر و نوشیدنی درست کنند؛ و این امر به بازار جزیی فروشی رونق زیادی بخشیده است.

 

فروش پودر گلابی خشک مرغوب جهت صادرات

 

ایران به جهت اقلیم آب و هوای معتدل در تولید انبوه میوه ی گلابی در رتبه ی سیزدهم دنیا جای گرفته است؛ تهیه و تولید پودر شده ی این میوه برای کشور ما هزینه ی کمتری دارد.
در صنایع تبدیلی و کشاورزی تمهیداتی در نظر گرفته شده است تا میزان ضایعات کشاورزی به حداقل رسانده شود.
خشک کردن میوه  و پودر کردن تا حد بسیار زیادی هزینه ها را کاهش داده و مهم تر این که برای ارزآوری و سوددهی در بازار داخل و خارج سهمی خوبی را ایفا می کند.
فروش این پودر  با عرضه در بازار هدف البته با رعایت نکات بهداشتی و ارگانیک بودن در کنار کیفیت مرغوب از لحاظ رنگ طبیعی و طعم واقعی مشتریان خوبی دارد.

 

بازار صادرات پودر گلابی خشک درجه یک

 

بازار صادرات گلابی پودر شده برای کشورهای همسایه ایران پتانسیل بالای دارد؛ دلیل اصلی آن این است که جز ترکیه در منطقه ی ما کشوری دیگر تولید انبوه ندارد.

حال برای استفاده از این فرصت کافی است بدانیم :

 

  • مشتری این محصول چه کسانی می باشند؟
  • نوع استفاده ی آن ها چگونه است؟
  • مردم آن کشور ذائقه ی غذایی چگونه ی دارند؟
  • میزان واردات این محصول به کشور مورد نظر چه مقدار است؟
  • کارخانه ها و صنایع غذایی آن ها موا د اولیه را به چه صورت تامین می کنند؟
  • قوانین صادرات و واردات هر کشوری به چه نحوی تنظیم شده است؟
  • ملاک تجار کشورها در معامله چیست؟

با دقت در حوزه ی تخصصی صادرات و یافتن پاسخ سوالات به یقین می توان موفقیت های بیشتری  در تجارت کسب کرد.