XTEMOS ELEMENT

POST ELEMENT STYLE MASONRY

پودر هویج

خرید وفروش مرغوبترین پودر هویج در بازار داخلی

خرید وفروش مرغوبترین پودر هویج در بازار داخلی

خرید وفروش پودر هویج می تواند ارزآوری بالایی را برای کشور به همراه داشته باشد.سبزیجانی مانند هویج به دلیل اینکه زود خراب می شوند و دور ریزی فراوانی دارد با فرآوری می تواند به پوره و پودر تبدیل شده و کمک فراوانی به صنعت کشاورزی در این زمینه نماید.
با بهره گیری از روش های نوین کشاورزی و استاندارد جهانی می توان میزان تولید را افزایش داد و پودر های مرغوب از قبیل پودر شده هویج را تولید نمود.
وجود منبع غنی از ویتامین A ویژگی خاص پودر میوه است.و همین طور با دارا بودن فیبر کافی می تواند در انواع رژیم غذایی گنجانده شود .
امروزه پودر میوه با دارا بودن ویژگی های فوق العاده تغذیه ای جایگاه مهمی را در خرید و مصرف انسان ها پیدا نموده است

تولید کنندگان و مصرف کنندگان پودر هویج مرغوب

تولید کنندگان و مصرف کنندگان پودر هویج مرغوب

تولید کنندگان و مصرف کنندگان پودر هویج مرغوب چه قشری می تواند باشد؟
از مهم ترین تولیدکنندگان هویج پودر شده در میان کشورها کشور چین و در کشور عزیزمان بیشتر دراستان های شمال غربی متمرکز هستند.

مصرف کنندگان بیشتر این پودر پرکاربرد شامل:

 • صنف قنادان
 • کارخانه های تولید لبنیات و بستنی
 • صنایع دارویی و بهداشتی
 • مصارف خانگی


مشتریان به صورت عمده و فله از این محصول استفاده می کنند اما هستند کسانی که مصرف شخصی دارند،
مجموعه ما توانسته است در بسته های مختلف با تنوع وزنی متفاوت نیاز این دسته از مشتریان را نیز برآورده نماید.

مصرف عمده پودر هویج مرغوب

مصرف عمده پودر هویج مرغوب

مصرف عمده پودر هویج بیشتر در قنادی ها و همین طور در شرکت های تولید کننده لبنیات و بستنی است.
پودر هویج در قنادی ها به صورت مارمالاد تهیه شده و در تهیه انواع مختلفی از شیرینی ها از جمله شیرینی مشهدی و… استفاده  می شود.
پودر این میوه چه به لحاظ رنگ لذت بخش آن و چه به لحاظ طعم دلپذیر آن در ساخت انواع گوناگونی از بستنی ها کاربرد دارد.
امروزه برای بالا بردن خاصیت اسفنجی وحالت نرمی و پوک بودن کیک به جای آرد گندم می توان ازپودر شده هویج استفاده نمود که خاصیت انعطاف پذیری آن را چندین برابر می کند در عین حال رنگ طبیعی خاصی به کیک می دهد.خوشمزگی را با پودرمیوه مجموعه ما خانه ببرید.

بازار فروش عمده پودر هویج

بازار فروش عمده پودر هویج

بازار فروش عمده پودر هویج بیشتر در مناطقی که تولید کننده عمده هویج هستند رونق بیشتری دارد، وتنوع مصارف خوراکی آن باعث استفاده مکرر از پودر هویج شده است.
ازجمله شهرهای تولید کننده عمده هویج در سطح کشور می توان به آذربایجان شرقی،اصفهان،زنجان و خوزستان اشاره کرد و در فصل برداشت هویج با قیمت ارزانتری در بازار فروش آن روبه رو هستیم.
پودر هویج در دسته چاشنی ها برای طبخ غذا مورد استفاده قرار می گیرد.
قیمت پودر هویج فله ای با توجه به کیفیتی که دارد متغیر است و از رنگ آن نیز به کیفیت محصول می توان پی برد.این محصول در مجموعه ما به صورت عمده و فله ای در اوزان مختلف ارائه می شود تا قیمت بهتری داشته باشد.
با ما بهتربن کیفیت را تجربه کنید.

مدیر فروش : اسکندری

ایمیل تجاری: info@slicmive.ir

پودر پوست انار

خریدار پودر پوست انار خشک شده در بازار صادرات

خریدار پودر پوست انار خشک شده در بازار صادرات

خریداران شرکت های صادراتی می توانند علاوه بر پوست انار خشک، پودر پوست انار را در محصولات تجاری خود قرار داده و به مشتریان عرضه نمایند.
پودر شده ی پوست  انار یک مرحله فراوری بیشتر شده از انار خشک است که بسیار برای صنعت های دارویی و بهداشتی می تواند مفید واقع گردد.
پودرهای مختلف از بخش های گوناگون یک میوه در مجموعه ی ما این امکان را فراهم می کند تا مشتری صرفا برای مصرف و تولیدی محصول خود سفارش خاص دهد و در بسیاری هزینه ها صرفه جویی گردد و نیازمند این نباشد که بخشی را اختصاص به جداسازی مختلف میوه داده تا پ.در مورد نظر را برداشت نموده و در صنعت خود استفاده نماید.

خرید پودر پوست انار

خرید پودر پوست انار

پودر شده پوست انار فراوری جدیدی از مشتقات انار می باشد که برای بسیاری از موارد درمانی  و بهداشتی توسط مردم و صنایع مورد توجه قرار گرفته و خرید می نمایند.
انار تازه خواص بی شماری دارد از ملین بودن تا شادابی پوست و سلول سازی تا تقویت سیستم گوارشی بدن و ترمیم بافت های آسیب دیده بدن مفید است.
پوست انار نیز خواص درمانی غالب تر از خود دانه های انار را در طب مدرن و سنتی یافته است؛ به طوری که جز محصولات مهم برای صنایع دارویی و بهداشتی قرار گرفته و بازار فروش خوبی دارد.
حال مجموعه پودر میوه برای عرضه بهتر این ماده ی درمانی و مهم تلاش کره است تا با دستگاه های پیشرفته پودرشده ی پوست انار را تولید و عرضه نماید.

بازار فروش پودر پوست انار خشک

بازار فروش پودر پوست انار خشک

بازار خرید و فروش همان طور که عرض کردیم برای پودر پوست انار خشک شده تغییراتی مثبت یافته است و نیازمند معرفی بیشتر این پودر پرخاصیت می باشد.
سوالی که ممکن است برای شما در مورد این پودر میوه پیش آید این باشد که : چه موارد مصرفی دارد؟ و نحوه ی مصرف و استفاده به چه صورت است؟
برای اینکه دید بهتری برای این محصول داشته باشید به صورت جامع و کوتاه بیان می کنیم:

 • رفع بوی بد دهان: پودرپوست انار را در آب حل نموده و در طی روز غرغره نماید.
 • کاهش کلسترول و استرس: کافی است پودر پوست انار با یک لیوان شیر نوش جان کرده و یک مرتبه در روز مصرف نماید.
 • استحکام بافت های استخوانی: به میزان ۵ گرم (معادل ۱ قاشق غذاخوری) در یک لیوان آب ولرم مخلوط کرده و شبانه مصرف نموده تا باعث جلوگیری از پوکی استخوان گردد.
 • درمان بواسیر، عفونت های مقعدی و واژن: پودر شده ی پوست انار را به صورت پماد در محل مورد نظر ضماد کنید.
 • زیبایی پوست  صورت و درمان جوش و آکنه: کافی است از پودر پوست انار ماسک تهیه شود و استفاده گردد.

مواردی بسیار برای درمان و تقویت بدن انسان و پوست دارد که در این مجال نمی گنجد؛ با تحقیق بیشتر و مشورت از پزشکان مورد نظر و اطبا سنتی پاسخ بهتری برای مصرف این پودر خواهید یافت.

خریدار عمده پودر شده پوست انار

خریدار عمده پودر شده پوست انار

خریداران بزرگ و عمده برای پودر پوست انار چه کسانی هستند؟ آیا می توان بازار این محصول ایرانی را در صادرات گسترده تر کرد؟
پاسخ را با آمار تولید انار در جهان آغاز می نماییم تا اهمیت این کالای استراتژیک و مهم برسیم؛ طبق آمار سازمان فائو میزان تولید انار در کشور ما نسبت به سایر کشورها بزرگ تولیدکننده زیاد بوده و توانسته ایم در رتبه نخست جهان جای بگیریم.
با این حجم تولید بالای انار به طبع پوست انار،  پودر پوست انار و حتی پودر دانه های انار با میزان بیشتری تهیه و فراوری می شود و می توان روی صادرات این کالاها مانور بیشتری داد.
صنایع و کارخانه های دارویی، درمانی، بهداشتی و مهمتر زیبایی جز مهم ترین خریداران این پودرهای حاصل شده از انار می باشند.
شرکت های بازرگانی و تجار با تمرکز روی این محصول می توانند ارزاوری بالای برای کشور و همچنین برای شرکت و مجموعه ی خود داشته باشند.
مجموعه ی تولیدی و فروش پودر میوه با تولید و تهیه پودر پوست انار در حجم های بالای تناژ اماده همکای با این باررگانان و تجار تهرانی و خارجی می باشد.

مدیریت فروش : اسکندری

ایمیل تجاری : info@slicmive.ir

فروش پودر میوه

فروش پودر میوه خشک بسته بندی شده و فله

فروش پودر میوه خشک بسته بندی شده و فله

خرید و فروش پودر از میوه ی خشک شده ایرانی توسط مجموعه پودر میوه بنا به درخواست مشتری هم به صورت فله هم به صورت بسته بندی شده قابل عرضه است.
وجود میوه های ترش و شیرین، ریز و درشت، گرمسیری و سردسیری، رنگ های روشن و تیره از موهبت های سرزمین ما ایران است که تازه خوری در فصل خود دارند.
صنایع تبدیلی با فراوری میوه ها به صورت پودر و گرانول شده این امکان را فراهم کرده است تا میوه های مختلف در فصلی غیر از فصل خود داشته باشید.
قیمت معقوله مهم در هر خریدی است مجموعه ی ما نیز با توجه به تحریم و نوسانات دلار و ارز سعی می کند قیمت مناسب تری را پیشنهاد نماید.
فروش اینترنتی در دنیای امروز یکی از راحت ترین و سریع ترین روش برای خرید محصول مورد نیاز شده است، خرید انلاین برای شما ممکن است تا با یک ارتباط کوتاه مستقیم به مدیریت وصل شده و خرید نماید.

پودر میوه تولیدی در ایران

پودر میوه تولیدی در ایران

پودر شده ی انواع میوه های خشک که از محصولات ایرانی برگرفته شده نوع دیگری از فراوری های صنایع تبدیلی می باشد.
میوه های ایرانی در فصول مختلف کشت و برداشت می شود؛ میوه های بهاری و تابستانی چون توت فرنگی، هلو، شلیل، انواع آلو، آلبالو و انجیر، انواع توت، گلابی، ملون و طالبی و … در بازار موجود است.
میوه های پاییزی و زمستانی نیز سیب، خرمالو، کیوی، مرکبات، انار به وفور در باغات برداشت می شود؛ میوه های استوایی که اغلب وارداتی هستند در کنار تولیدات داخلی خریدار بسیاری دارد.
مجموعه ی تولیدی پودر میوه با بهره گیری از تکنولوژی های جدید در عرضه  انواع میوه های فوق به صورت پودری و گرانولی در خدمت صنایع مختلف است.

قیمت عمده پودر میوه بسته بندی و فله

قیمت عمده پودر میوه بسته بندی و فله

قیمت تمام شده ی پودرهای میوه در فصول مختلف متغیر است و شما می توانید با توجه به ثبت سفارش خود از قیمت های به روز مطلع شوید
لیست قیمت در حجم های متغیر بسته به نوع فله بودن در بسته بندی های ۱۰، ۲۰و ۵۰ کیلویی قرار گرفته می شود که با توجه به نوسان بازار دچار تغییرات است.
قیمت پودر میوه در بسته بندی های چند گرمی جهت عرضه در فروشگاه های کوچک و بزرگ و حتی فروشگاه های اینترنتی قیمت مخصوص به خود را دارد.
قیمت نهایی محصول در این روزهای پر فراز و نشیب برای تولیدکنندگان نیز سردرگمی های ایجاد کرده است، اما مجموعه ی ما درصدد حفظ قیمت مناسب با کیفیت مرغوب است.

خریدار انواع پودر میوه مرغوب ایرانی

خریدار انواع پودر میوه مرغوب ایرانی

خریداران میوه های پودر شده در طیف های گسترده ی هستند، ابتدا به ساکن لازم است بدانیم مقصود از خرید پودر میوه چه می باشد؟
می توانیم بازار و مصرف پودر میوه را به چند دسته کلی تقسیم کنیم:

 • مصرف غذایی
 • مصرف دارویی
 • مصرف غیر خوراکی
 • مصرف حیوانات

نوع تولیدی پودر میوه برای هر دسته متفاوت خواهد بود و تولید از لحاظ درجه کیفی نیز مخصوص به خریدار خود در نظر گرفته می شود.
حال برای هر خریدار پیشنهاد مربوط به صنف خود را داریم تا بتواند در محصول خود بهترین بهره وری را داشته باشد و با رضایت پودر را جایگزین میوه قرار دهد.

فروش اینترنتی پودر میوه درجه یک

فروش اینترنتی پودر میوه درجه یک

فروش اینترنتی در روزهای کرونایی جایگاه خاصی یافته است و فروش انلاین پودر میوه همانند دیگر کالا در بازار اینترنتی مشتریان خود را دارد.
خریداران فله پودرمیوه یا بسته بندی شده در حجم های کم می توانند با ارتباط گرفتن با مدیریت فروش درخواست خود را ثبت نموده و سقارش خود را در محل کار یا خانه دریافت نمایند.
علاوه بر مشتریان داخلی چه بانوان خانه دار و چه صاحبان مشاغل مختلف، خریداران خارج از کشور هم می توانند محصول خود را ثبت کرده و طی مراحل ترخیص، بار را از ایران به کشور خود وارد کنند.
مجموعه ی پودر میوه با ارائه متدهای انلاین در خرمت مشتریان خود را است تا بتواند به صورتی بهتر و راحت تر محصول را به دست مشتری برساند.

مدیریت فروش : اسکندری

پودر انجیر خشک

پودر انجیر خشک درجه یک برای صادرات به اروپا

پودر انجیر خشک درجه یک برای صادرات به اروپا

پودر انجیر خشک مرغوب و با کیفیت از نوع ایرانی و مخصوص مناطق استان فارس و مازنداران گزینه ی موفق در صادرات به کشورهای مختلف چون اروپا می باشد
تجار در زمینه میوه های تازه از اهمیت و جایگاه انجیر استهبان کاملا آگاه بوده و برای همین صادرات خوبی برای تازه انجیر در جریان است و جز رتبه اول جهانی هستیم.
فراورده های مختلف انجیر از جمله انجیر خشک در حوزه صادراتی فعال بوده و اکنون مجموعه ی پودر میوه با عرضه پودرشده ی اعلا انجیر درصدد ورود به بازارهای جهانی است.
انجیر انواع مختلف برداشت می شود که هر کدام نیز می تواند پودر خاص خود را داشته باشد، خصوصا انجیر کال برای غذا و گوشت عالی است.
نوع های دیگر پودر انجیر در صنایع شکلات و شیرینی، خوراکی و غذایی، همچنین درمانی،  رشد و استحکام جسمانی افراد کم سن و سال تا مسن مفید می باشد.

انواع انجیر ایرانی

انواع انجیر ایرانی

انجیر تازه از نوع ایرانی مرغوبیت بسیار عالی دارد، به طوری طبق آمار سازمان فائو میزان تولید انجیر در کشور ما به قدری است که در بین کشورهای جهان در رتبه ۴ قرار دارد.
انجیرهای تولیدی در مناطق مختلف ایران در انواع گوناگون برداشت می شود:

 • انجیر سفید
  این نوع انجیر به رنگ سبز تا زرد در بازار وجود دارد و گاها به نام انجیر راه راه آبنباتی شنیده می شود؛ طعم بسیار شیرین دارد.
 • انجیر سیاه
  این نوع انجیر که به رنگ بنفش تیره است طعمی با شیرینی غالب به طوری که برای شربت، کیک و شیرینی، تارت میوه عالی است.
 • انجیر قهوه ی ترکیه
  این نوع انجیر ظاهری بنفش تا قهوه ی دارد و طعمی ملایم داشته اما باز شیرینی خود را دارد؛ این انجیر علاوه بر تازه خوری در تهیه شکلات مناسب است.
 • انجیر کالیمیرنا
  این نوع انجیر رنگ سبز و طلایی داشته و سایز بزرگتری نسبت به بقیه دارد؛ با طعم فوق العاده خود در آجیل گزینه ی مناسبی است.

جهت پودر کردن انجیر خشک می توان از انجیرهای بالا به کار برد، منتها بسته به نوع درخواست مشتری می توان انجیر خاصی را پودر کرده و عرضه کرد.

پودر انجیر خشک اعلا

پودر انجیر خشک اعلا

پودر انجیر خشک از بهترین های انجیر ایرانی تهیه می شود تا بتواند جایگزین مناسبی برای انجیر تازه یا خشک  در صنایع غذایی قرار گیرد.
علاوه بر جایگزین انجیر خشک یا تازه می تواند طعم دهنده جدید برای صنایع غذایی و لبنی باشد و تا حدی جای شیرین کننده های مصنوعی را بگیرد.
پودر شده ی انجیر بدین صورت تولید می شود که ابتدا انجیرهای رسیده و یا کال از مزارع چیده و خریداری می شود.
طی مراحل شستشو و ضد عفونی وارد قسمت گل گیری می شود در اینجا سورت بندی انجیرهای انجام شده و به دو دسته مرغوب و درجه دو وهمچنین رسیده با کال نیز جدا می گردد.
مجدد شستشو  و ضد عفونی شده و در دستگاه خشک کن قرار می گیرد، در بازه زمانی مشخص و رطوبت تعیین شده انجیر خشک به دست می آید.
در نهایت توسط دستگاه های آسیاب پودر انجیر با درجه خلوصیت ۱۰۰ درصد آماده ی بسته بندی و عرضه به بازار یا مشتری سفارشی می گردد.

قیمت پودر انجیر خشک

قیمت پودر شده ی انجیر خشک از نوع ایرانی به جهت میزان تولید بالاو مرغوب  انجیر نسبت به کشورهای بزرگ  جهانی قطعا در قیمت فروش این پودر تاثیرگذار است.
سالانه به حجم بالای این میوه تولید می شود طوری که سازمان فائو انجیر ایران را در رده ۴ ام دنیا قرار داده است، نکته جالب توجه این که از نظر صادرات این میوه ما در رتبه ی نخست هستیم.
مهم ترین مناطق رشد و برداشت انجیر استان فارس و مازندران می باشد؛ مهد پرورش انجیر در استهبان فارس بوده که به ثبت ملی تبدیل خواهد شد.
شهرهای داراب، نی ریز و جهرم در کنار استهبان بیشترین تولید را داشته است؛ همچنین گلوگاه در مازندران نیز کفه ی دیگر برداشت این میوه محسوب می شود.
قیمت مناسب برای پودر انجیر به نسبت نیز مناسب تر خواهد شد چرا که حجم بالای تولید، فراوانی را ایجاد کرده و قیمت خرید مواد اولیه در قیمت نهایی اثر خود را خواهد گذاشت.

بازار فروش عمده پودر انجیر خشک

بازار فروش عمده پودر انجیر خشک

بازار خرید و فروش پودر مرغوب انجیر ایرانی دست کمی از فروش خود انجیر تازه و خشک نخواهد داشت؛ مهم این است بدانیم که چه موارد مصرفی پودر انجیر می تواند داشته باشد؟
کاربرد بیشماری برای پودر این میوه مغذی بیان شده است برخی را به اختصار اشاره می کنیم:

 • ترد و مزه دار کردن کباب و گوشت
 • طعم دهنده برای غذاهای سنتی
 • درمان گیاهی برای سرفه، گلو، سینه
 • درمان و زیبایی پوست و مو
 • مکمل طبیعی برای رشد کودک
 • مکمل طبیعی-ورزشی جهت ورزشکاران در رشته های استقامتی
 • پک رژیمی عالی در برنامه تغذیه افراد لاغر

مشتریان خرده و بسته بندی با موارد بالا تا حدی گویا شد؛ حال ببینیم مشتریان عمده این محصول چه کسانی می باشند:

 • طعم شیرین پودر انجیر برای کارخانه شکلات سازی
 • طعم خالص پودر انجیر برای کارخانه های صنایع خوراکی مانند بیسکویت،کیک، ویفر و تافی
 • مغذی بودن پودر انجیر جهت تولیدی های مکمل های ورزشی و کودک
 • درمان دارویی پودر انجیر مناسب برای طب سنتی و کارخانه جات دارویی
 • صنف قنادی و شیرینی-کیک نیز مخاطبان پرطرفدار
جهت خرید پودر انجیر خشک می توانید بامجموعه ی ما در ارتباط باشید.

مدیریت فروش : اسکندری

خط تولید پودر میوه جات

خط تولید پودر میوه خشک مرغوب صادراتی

خط تولید پودر میوه خشک مرغوب صادراتی

پودر میوه خشک در دنیای رو به رشد جمعیت در جهان اهمیت ویژه ی پیدا کرده است، به طوری که اتلاف مواد غذایی و صنایع کشاورزی به حدقل برسد از دستگاه ها و خطوط تولیدی جدید استفاده می شود.
فراوری از میوه های تازه در صنعت کشاورزی بهترین گزینه برای بهره وری بالا در درامدزایی و کاهش هزینه ها بوده است و تاخیرا پودر میوه خشک جایگاه به خصوصی یافته است.
بزرگترین مزیت پودر میوه نسبت به میوه تازه یا کنسانتره و آب میوه، ماندگاری بالای آن، کاهش شدید وزن، انبار و نگه داری بسیار آسان و کم هزینه تر این محصول است.
دستگاه های تهیه پودر میوه با فناوری جدید، بدون دخالت دست، با حساسیت بالا و دقت زیاد به تولیدکنندگان در تولید و عرضه ی بهترین پودر میوه برای صادرات کمک شایانی کرده است.

دستگاه های تولید پودر میوه خشک

 دستگاه های تولید پودر میوه خشک

دستگاه های تولید پودر میوه از ابتدای رسیدن میوه به کارخانه تا عرضه به بازار به چند بخش تقسیم می شوند.
در ابتدا میوه تازه وارد خط تولید می شود، از سورت میوه و آشغال زادیی شروع شده و وارد قسمت دم گیری و پوست گیری ،هسته گیری یا تخمدان گیری شده و بعد از شستشو با دستگاه خرد کن میوه ها خرد می شود.
حالا، دستگاه تخمیر بعد از خمیر کردن به سمت صاف کردن رفته و شکر به حد استاندارد ورزات دارو و غذا اضافه شده و غلیظ می شود.
خب ، پوره میوه تولید شده با طعم و رنگ طبیعی ، مزه ی تازگی بیاد وارد فاز بسته بندی شود تا از الودگی و فساد محافظت شود.
دستگاه های بسته بندی گوناگون می باشد از بسته های مقوای و آلومینیومی ، شیشه ی، فلزی ، نایلونی گرفته تا لوکس ترین جعبه ها بسته بندی می شود.

تولید و عرضه ی پودر میوه خشک مرغوب

تولید و عرضه ی پودر میوه خشک مرغوب

میوه های هسته دار دو نوع می باشد که دستگاههای جداسازی متفاوتی دارند:

 • میوه با هسته ی بزرگ
  • گیلاس
  • هلو
  • آلبالو
  • شفت آلو
  • انبه
  • و امثال آن
 • میوه با هسته نرم و کوچک
  • سیب
  • موز
  • مرکبات
  • هندوانه
  • خربزه
  • و …
 • میوه دم دار
  • گیلاس
  • آلبالو
  • کشمش

تولید انواع پودر میوه با حساسیت و دقت بالا موجب شده است تا در فروش این محصول ضمانت ارگانیک و درجه اول بودن را تثبیت کنیم.
ناگفته نماند نشان سیب سلامت و تاییدیه وزارت بهداشت و غذا، رعایت استانداردهای بین المللی حتی در بسته بندی سطح رقابت شرکت ما را تسریع بخشیده است.

صادرات پودر میوه خشک بسته بندی شده

مواد غذایی بعد از بسته بندی قرنطینه شود تا میکرو ارگانیسم همراه میوه از بین رود به صورت که تحت عملیات حرارتی قرار گیرد.
در حوزه ی صادرات هم این امر مهم بوده و در انبار به مدت معینی قرنطینه می شود تا عدم وجود هر گونه الودگی تایید گردد.
در هر کشوری تکنولوژی و روش مراحل تولید بیان شده همانند ایران صورت می گیرد، لیکن خرید و فروش پودر میوه ایرانی در بازاردنیا راه پیدا کرده است.
صادرات محصولات بسته بندی توجه خریداران را،به علت مزایای عالی نگه داری در شرایط معمولی و کم وزن بودن و انتقال ساده و برچسب اطلاعاتی روی بسته، جلب کرده است.
شرکت ما با رعایت موارد ذکر شده در خط تولید بهترین های محصول را برای شما تضمین می کند.

جهت خرید و فروش این محصول با ما در ارتباط باشید:

مدیریت : دستواره

فروش پودر قارچ

خرید و فروش پودر قارچ مرغوب در بسته بندی و فله

خرید و فروش پودر قارچ مرغوب در بسته بندی و فله

خرید و فروش پودر قارچ خشک شده از گلخانه های بزرگ و معروف ایران در نقاط مختلف چون آذربایجان توانسته حوزه صادرات ایجاد نماید.
قارچ های تولید شده در مراتع و نقاط دنیا به دو دسته کلی خوراکی و سمی تقسیم می شوند؛ به طبع ما در این مقاله هدفمان عرضه پودر قارچ خوراکی می باشد.
مدل های مختلف قارچ در کشور به نام های صدفی، دکمه ی دیده می شود و پودر شده هر دو این قارچ موجود و قابل تهیه در حجم های بالا است.
بنا به درخواست مشتری پودرهای مختلف با قیمت های مناسب تولید می گردد، البته هر کدام از نوع های پودر مصرف و مشتری پسندی خود را دارد.
فروش فله و یا بسته بندی این امکان را فراهم می کند تا هر سطح و قشر از مشتری و خریدار توان خرید محصولات مجموعه ما را داشته باشد.

قارچ تولیدی در کشور

قارچ تولیدی در کشور

قارچ در خانواده سبزیجات قرار گرفته است و از منظر خواص بین سبزیجات دیگر بسیار سودمند برای سیستم ایمنی بدن می باشد.
تولید قارچ در کشور به لحاظ اقلیم مساعد و مهمتر کشت و پرورش این محصول به خاطر سرمایه گذاری کمتر توانسته در میزان تولید بسیار فعال گردد.
سازمان فائو هر محصول قابل تولید را براساس میزان تولید و برداشت امتیاز بندی کرده و آمار کلی محصول مورد نظر را بین کشورهای برتر اعلام می کند.
کشور ما ، ایران، در بین کشورهای بزرگ و صاحب نام در خصوص تولیدی قارچ در رتبه بندی با وجود کیفیت مرغوب در رتبه ۸ قرار گرفته است.
اقلام گوناگونی قارچ در سرتاسر جهان کشت می شود که مهمترین و غالب ترین در ایران این موارد می باشد:

 • قارچ دکمه ی خوراکی
 • قارچ صدفی خوراکی
 • قارچ شاه صدفی
 • قارچ طلایی
 • قارچ الواریلا
 • قارچ آگاریکوس
 • قارچ گانادورما

خواص پودر قارچ ارگانیک و خالص  

خواص پودر قارچ ارگانیک و خالص

قارچ های تولید شده در ایران دارای حجم بالای هستند به طوری که روزانه ۴۰۰ تن قابل برداشت هست؛ فراوری های مختلف چون پودر قارچ نوع بهتری در بازار است.
پودر تهیه شده از قارچ تازه نشان دهنده ی این است که بسیاری از خواص قارچ را در خود حفظ می نماید و شما می توانید در صنایع بسیاری بهره ببرید.
قارچ های خوراکی سرشار از فیبر و اسیدهای چرب اشباع نشده (قریب به ۹ نوع اسید آمینه ضروری) است و عمده ترین عملکرد اسید های آمینه تشکیل پروتئین هست.
نقش موثر ویتامین D  و آنتی اکسیدان ها در این سبزیجات غیر قابل انکار بوده و توصیه می کنیم برای آگاهی کامل و به کارگیری در زندگی روزانه خود خواص و فواید قارچ خوراکی را مطالعه بفرمائید.
پودر شده قارچ نیز خواص دارویی و درمانی، تغذیه برای سلامتی بدن به نوبه خود دارد به طوری بسته به نوع مصرف بین ۵ تا ۱۰ گرم روزانه توصیه می گردد.

خریدار پودر قارچ مرغوب بسته بندی شده

خریدار پودر قارچ مرغوب بسته بندی شده

خریدار پودر قارچ کاملا ارگانیک و صد درصد خالص کسانی هستند که از اهمیت این محصول برخوردار بوده و در تغذیه روزانه خود و یا صنعت تولیدی خود بهره می برند.
بسته بندی شده ی پودر میوه، پودرصیفی جات و پودر سبزیجات بهترین گزینه برای فروشگاه های زنجیره ای و محلی می باشد که در نهایت به دست مصرف کننده نهایی می رسد.
خانم های خانه دار و کدبانو جهت مصرف در سوپ ها، خورشت های سنت و مدرن، فست فود های خانگی، ماسک های زیبایی و یا تغذیه بیماران می توانند خرید نمایند.
طیف ورزشکاران و یا اشخاصی که سبک تغذیه گیاهی دارند و همچنین افراد که حساسیت گوارشی و تغذیه دارند و یا افرادی که دنبال رژیم لاغری هستند،با وجود فیبر فراوان مناسب ترین گزینه است.
اوزان مختلف ۱۰۰ گرمی و ۳۰۰ ، ۵۰۰گرمی و ۱۰۰۰گرمی در بسته بندی های مناسب این حسن را ایجاد کرده است تا مشتری با قیمت و حجم مصرفی متناسب خود خرید رضایت مندی داشته باشد.

فروش عمده و فله پودر قارچ خشک شده

فروش عمده و فله پودر قارچ خشک شده

فروش عمده به صورت بسته بندی های فله ی در وزن های بالای ۱۰ و ۲۰ کیلویی پودر قارچ خشک شده مخصوص خریداران عمده است.
مشتریان این بخش از محصول که قصد خرید در حجم های بالای ۱۰۰ کیلو و یا تناژ دارند چه کسانی می توانند با شند:

 • صنایع دارویی
 • صنایع تولیدی مواد اولیه فست فود مانند کالباس، سوسیس
 • کارخانه جات کنسرو سازی
 • صنعت های مربوط به تغذیه دام و طیور
 • کمپوست سازی
 • کارخانه جات مخصوص تهیه لوازم زیبایی پوست و مو

مجموعه تولیدی پودر میوه، با به کارگیری از مراحل سورتینگ و شستشو و ضدعفونی، استفاده از دستگاه های خشک کن و دستگاه های آسیب مربوطه پودر قارچ تولیدی با درجه کیفی مرغوب و خالص به طوری که از منظر آنالیز و بهداشتی بودن ضمانت محصول را انجام می دهد.

مدیریت : دستواره

XTEMOS ELEMENT

BLOG DEFAULT

پودر هویج

خرید وفروش مرغوبترین پودر هویج در بازار داخلی

خرید وفروش مرغوبترین پودر هویج در بازار داخلی

خرید وفروش پودر هویج می تواند ارزآوری بالایی را برای کشور به همراه داشته باشد.سبزیجانی مانند هویج به دلیل اینکه زود خراب می شوند و دور ریزی فراوانی دارد با فرآوری می تواند به پوره و پودر تبدیل شده و کمک فراوانی به صنعت کشاورزی در این زمینه نماید.
با بهره گیری از روش های نوین کشاورزی و استاندارد جهانی می توان میزان تولید را افزایش داد و پودر های مرغوب از قبیل پودر شده هویج را تولید نمود.
وجود منبع غنی از ویتامین A ویژگی خاص پودر میوه است.و همین طور با دارا بودن فیبر کافی می تواند در انواع رژیم غذایی گنجانده شود .
امروزه پودر میوه با دارا بودن ویژگی های فوق العاده تغذیه ای جایگاه مهمی را در خرید و مصرف انسان ها پیدا نموده است

تولید کنندگان و مصرف کنندگان پودر هویج مرغوب

تولید کنندگان و مصرف کنندگان پودر هویج مرغوب

تولید کنندگان و مصرف کنندگان پودر هویج مرغوب چه قشری می تواند باشد؟
از مهم ترین تولیدکنندگان هویج پودر شده در میان کشورها کشور چین و در کشور عزیزمان بیشتر دراستان های شمال غربی متمرکز هستند.

مصرف کنندگان بیشتر این پودر پرکاربرد شامل:

 • صنف قنادان
 • کارخانه های تولید لبنیات و بستنی
 • صنایع دارویی و بهداشتی
 • مصارف خانگی


مشتریان به صورت عمده و فله از این محصول استفاده می کنند اما هستند کسانی که مصرف شخصی دارند،
مجموعه ما توانسته است در بسته های مختلف با تنوع وزنی متفاوت نیاز این دسته از مشتریان را نیز برآورده نماید.

مصرف عمده پودر هویج مرغوب

مصرف عمده پودر هویج مرغوب

مصرف عمده پودر هویج بیشتر در قنادی ها و همین طور در شرکت های تولید کننده لبنیات و بستنی است.
پودر هویج در قنادی ها به صورت مارمالاد تهیه شده و در تهیه انواع مختلفی از شیرینی ها از جمله شیرینی مشهدی و… استفاده  می شود.
پودر این میوه چه به لحاظ رنگ لذت بخش آن و چه به لحاظ طعم دلپذیر آن در ساخت انواع گوناگونی از بستنی ها کاربرد دارد.
امروزه برای بالا بردن خاصیت اسفنجی وحالت نرمی و پوک بودن کیک به جای آرد گندم می توان ازپودر شده هویج استفاده نمود که خاصیت انعطاف پذیری آن را چندین برابر می کند در عین حال رنگ طبیعی خاصی به کیک می دهد.خوشمزگی را با پودرمیوه مجموعه ما خانه ببرید.

بازار فروش عمده پودر هویج

بازار فروش عمده پودر هویج

بازار فروش عمده پودر هویج بیشتر در مناطقی که تولید کننده عمده هویج هستند رونق بیشتری دارد، وتنوع مصارف خوراکی آن باعث استفاده مکرر از پودر هویج شده است.
ازجمله شهرهای تولید کننده عمده هویج در سطح کشور می توان به آذربایجان شرقی،اصفهان،زنجان و خوزستان اشاره کرد و در فصل برداشت هویج با قیمت ارزانتری در بازار فروش آن روبه رو هستیم.
پودر هویج در دسته چاشنی ها برای طبخ غذا مورد استفاده قرار می گیرد.
قیمت پودر هویج فله ای با توجه به کیفیتی که دارد متغیر است و از رنگ آن نیز به کیفیت محصول می توان پی برد.این محصول در مجموعه ما به صورت عمده و فله ای در اوزان مختلف ارائه می شود تا قیمت بهتری داشته باشد.
با ما بهتربن کیفیت را تجربه کنید.

مدیر فروش : اسکندری

ایمیل تجاری: info@slicmive.ir

پودر پوست انار

خریدار پودر پوست انار خشک شده در بازار صادرات

خریدار پودر پوست انار خشک شده در بازار صادرات

خریداران شرکت های صادراتی می توانند علاوه بر پوست انار خشک، پودر پوست انار را در محصولات تجاری خود قرار داده و به مشتریان عرضه نمایند.
پودر شده ی پوست  انار یک مرحله فراوری بیشتر شده از انار خشک است که بسیار برای صنعت های دارویی و بهداشتی می تواند مفید واقع گردد.
پودرهای مختلف از بخش های گوناگون یک میوه در مجموعه ی ما این امکان را فراهم می کند تا مشتری صرفا برای مصرف و تولیدی محصول خود سفارش خاص دهد و در بسیاری هزینه ها صرفه جویی گردد و نیازمند این نباشد که بخشی را اختصاص به جداسازی مختلف میوه داده تا پ.در مورد نظر را برداشت نموده و در صنعت خود استفاده نماید.

خرید پودر پوست انار

خرید پودر پوست انار

پودر شده پوست انار فراوری جدیدی از مشتقات انار می باشد که برای بسیاری از موارد درمانی  و بهداشتی توسط مردم و صنایع مورد توجه قرار گرفته و خرید می نمایند.
انار تازه خواص بی شماری دارد از ملین بودن تا شادابی پوست و سلول سازی تا تقویت سیستم گوارشی بدن و ترمیم بافت های آسیب دیده بدن مفید است.
پوست انار نیز خواص درمانی غالب تر از خود دانه های انار را در طب مدرن و سنتی یافته است؛ به طوری که جز محصولات مهم برای صنایع دارویی و بهداشتی قرار گرفته و بازار فروش خوبی دارد.
حال مجموعه پودر میوه برای عرضه بهتر این ماده ی درمانی و مهم تلاش کره است تا با دستگاه های پیشرفته پودرشده ی پوست انار را تولید و عرضه نماید.

بازار فروش پودر پوست انار خشک

بازار فروش پودر پوست انار خشک

بازار خرید و فروش همان طور که عرض کردیم برای پودر پوست انار خشک شده تغییراتی مثبت یافته است و نیازمند معرفی بیشتر این پودر پرخاصیت می باشد.
سوالی که ممکن است برای شما در مورد این پودر میوه پیش آید این باشد که : چه موارد مصرفی دارد؟ و نحوه ی مصرف و استفاده به چه صورت است؟
برای اینکه دید بهتری برای این محصول داشته باشید به صورت جامع و کوتاه بیان می کنیم:

 • رفع بوی بد دهان: پودرپوست انار را در آب حل نموده و در طی روز غرغره نماید.
 • کاهش کلسترول و استرس: کافی است پودر پوست انار با یک لیوان شیر نوش جان کرده و یک مرتبه در روز مصرف نماید.
 • استحکام بافت های استخوانی: به میزان ۵ گرم (معادل ۱ قاشق غذاخوری) در یک لیوان آب ولرم مخلوط کرده و شبانه مصرف نموده تا باعث جلوگیری از پوکی استخوان گردد.
 • درمان بواسیر، عفونت های مقعدی و واژن: پودر شده ی پوست انار را به صورت پماد در محل مورد نظر ضماد کنید.
 • زیبایی پوست  صورت و درمان جوش و آکنه: کافی است از پودر پوست انار ماسک تهیه شود و استفاده گردد.

مواردی بسیار برای درمان و تقویت بدن انسان و پوست دارد که در این مجال نمی گنجد؛ با تحقیق بیشتر و مشورت از پزشکان مورد نظر و اطبا سنتی پاسخ بهتری برای مصرف این پودر خواهید یافت.

خریدار عمده پودر شده پوست انار

خریدار عمده پودر شده پوست انار

خریداران بزرگ و عمده برای پودر پوست انار چه کسانی هستند؟ آیا می توان بازار این محصول ایرانی را در صادرات گسترده تر کرد؟
پاسخ را با آمار تولید انار در جهان آغاز می نماییم تا اهمیت این کالای استراتژیک و مهم برسیم؛ طبق آمار سازمان فائو میزان تولید انار در کشور ما نسبت به سایر کشورها بزرگ تولیدکننده زیاد بوده و توانسته ایم در رتبه نخست جهان جای بگیریم.
با این حجم تولید بالای انار به طبع پوست انار،  پودر پوست انار و حتی پودر دانه های انار با میزان بیشتری تهیه و فراوری می شود و می توان روی صادرات این کالاها مانور بیشتری داد.
صنایع و کارخانه های دارویی، درمانی، بهداشتی و مهمتر زیبایی جز مهم ترین خریداران این پودرهای حاصل شده از انار می باشند.
شرکت های بازرگانی و تجار با تمرکز روی این محصول می توانند ارزاوری بالای برای کشور و همچنین برای شرکت و مجموعه ی خود داشته باشند.
مجموعه ی تولیدی و فروش پودر میوه با تولید و تهیه پودر پوست انار در حجم های بالای تناژ اماده همکای با این باررگانان و تجار تهرانی و خارجی می باشد.

مدیریت فروش : اسکندری

ایمیل تجاری : info@slicmive.ir

فروش پودر میوه

فروش پودر میوه خشک بسته بندی شده و فله

فروش پودر میوه خشک بسته بندی شده و فله

خرید و فروش پودر از میوه ی خشک شده ایرانی توسط مجموعه پودر میوه بنا به درخواست مشتری هم به صورت فله هم به صورت بسته بندی شده قابل عرضه است.
وجود میوه های ترش و شیرین، ریز و درشت، گرمسیری و سردسیری، رنگ های روشن و تیره از موهبت های سرزمین ما ایران است که تازه خوری در فصل خود دارند.
صنایع تبدیلی با فراوری میوه ها به صورت پودر و گرانول شده این امکان را فراهم کرده است تا میوه های مختلف در فصلی غیر از فصل خود داشته باشید.
قیمت معقوله مهم در هر خریدی است مجموعه ی ما نیز با توجه به تحریم و نوسانات دلار و ارز سعی می کند قیمت مناسب تری را پیشنهاد نماید.
فروش اینترنتی در دنیای امروز یکی از راحت ترین و سریع ترین روش برای خرید محصول مورد نیاز شده است، خرید انلاین برای شما ممکن است تا با یک ارتباط کوتاه مستقیم به مدیریت وصل شده و خرید نماید.

پودر میوه تولیدی در ایران

پودر میوه تولیدی در ایران

پودر شده ی انواع میوه های خشک که از محصولات ایرانی برگرفته شده نوع دیگری از فراوری های صنایع تبدیلی می باشد.
میوه های ایرانی در فصول مختلف کشت و برداشت می شود؛ میوه های بهاری و تابستانی چون توت فرنگی، هلو، شلیل، انواع آلو، آلبالو و انجیر، انواع توت، گلابی، ملون و طالبی و … در بازار موجود است.
میوه های پاییزی و زمستانی نیز سیب، خرمالو، کیوی، مرکبات، انار به وفور در باغات برداشت می شود؛ میوه های استوایی که اغلب وارداتی هستند در کنار تولیدات داخلی خریدار بسیاری دارد.
مجموعه ی تولیدی پودر میوه با بهره گیری از تکنولوژی های جدید در عرضه  انواع میوه های فوق به صورت پودری و گرانولی در خدمت صنایع مختلف است.

قیمت عمده پودر میوه بسته بندی و فله

قیمت عمده پودر میوه بسته بندی و فله

قیمت تمام شده ی پودرهای میوه در فصول مختلف متغیر است و شما می توانید با توجه به ثبت سفارش خود از قیمت های به روز مطلع شوید
لیست قیمت در حجم های متغیر بسته به نوع فله بودن در بسته بندی های ۱۰، ۲۰و ۵۰ کیلویی قرار گرفته می شود که با توجه به نوسان بازار دچار تغییرات است.
قیمت پودر میوه در بسته بندی های چند گرمی جهت عرضه در فروشگاه های کوچک و بزرگ و حتی فروشگاه های اینترنتی قیمت مخصوص به خود را دارد.
قیمت نهایی محصول در این روزهای پر فراز و نشیب برای تولیدکنندگان نیز سردرگمی های ایجاد کرده است، اما مجموعه ی ما درصدد حفظ قیمت مناسب با کیفیت مرغوب است.

خریدار انواع پودر میوه مرغوب ایرانی

خریدار انواع پودر میوه مرغوب ایرانی

خریداران میوه های پودر شده در طیف های گسترده ی هستند، ابتدا به ساکن لازم است بدانیم مقصود از خرید پودر میوه چه می باشد؟
می توانیم بازار و مصرف پودر میوه را به چند دسته کلی تقسیم کنیم:

 • مصرف غذایی
 • مصرف دارویی
 • مصرف غیر خوراکی
 • مصرف حیوانات

نوع تولیدی پودر میوه برای هر دسته متفاوت خواهد بود و تولید از لحاظ درجه کیفی نیز مخصوص به خریدار خود در نظر گرفته می شود.
حال برای هر خریدار پیشنهاد مربوط به صنف خود را داریم تا بتواند در محصول خود بهترین بهره وری را داشته باشد و با رضایت پودر را جایگزین میوه قرار دهد.

فروش اینترنتی پودر میوه درجه یک

فروش اینترنتی پودر میوه درجه یک

فروش اینترنتی در روزهای کرونایی جایگاه خاصی یافته است و فروش انلاین پودر میوه همانند دیگر کالا در بازار اینترنتی مشتریان خود را دارد.
خریداران فله پودرمیوه یا بسته بندی شده در حجم های کم می توانند با ارتباط گرفتن با مدیریت فروش درخواست خود را ثبت نموده و سقارش خود را در محل کار یا خانه دریافت نمایند.
علاوه بر مشتریان داخلی چه بانوان خانه دار و چه صاحبان مشاغل مختلف، خریداران خارج از کشور هم می توانند محصول خود را ثبت کرده و طی مراحل ترخیص، بار را از ایران به کشور خود وارد کنند.
مجموعه ی پودر میوه با ارائه متدهای انلاین در خرمت مشتریان خود را است تا بتواند به صورتی بهتر و راحت تر محصول را به دست مشتری برساند.

مدیریت فروش : اسکندری

XTEMOS ELEMENT

BLOG WITH SMALL IMAGES

پودر هویج

خرید وفروش مرغوبترین پودر هویج در بازار داخلی

خرید وفروش مرغوبترین پودر هویج در بازار داخلی

خرید وفروش پودر هویج می تواند ارزآوری بالایی را برای کشور به همراه داشته باشد.سبزیجانی مانند هویج به دلیل اینکه زود خراب می شوند و دور ریزی فراوانی دارد با فرآوری می تواند به پوره و پودر تبدیل شده و کمک فراوانی به صنعت کشاورزی در این زمینه نماید.
با بهره گیری از روش های نوین کشاورزی و استاندارد جهانی می توان میزان تولید را افزایش داد و پودر های مرغوب از قبیل پودر شده هویج را تولید نمود.
وجود منبع غنی از ویتامین A ویژگی خاص پودر میوه است.و همین طور با دارا بودن فیبر کافی می تواند در انواع رژیم غذایی گنجانده شود .
امروزه پودر میوه با دارا بودن ویژگی های فوق العاده تغذیه ای جایگاه مهمی را در خرید و مصرف انسان ها پیدا نموده است

تولید کنندگان و مصرف کنندگان پودر هویج مرغوب

تولید کنندگان و مصرف کنندگان پودر هویج مرغوب

تولید کنندگان و مصرف کنندگان پودر هویج مرغوب چه قشری می تواند باشد؟
از مهم ترین تولیدکنندگان هویج پودر شده در میان کشورها کشور چین و در کشور عزیزمان بیشتر دراستان های شمال غربی متمرکز هستند.

مصرف کنندگان بیشتر این پودر پرکاربرد شامل:

 • صنف قنادان
 • کارخانه های تولید لبنیات و بستنی
 • صنایع دارویی و بهداشتی
 • مصارف خانگی


مشتریان به صورت عمده و فله از این محصول استفاده می کنند اما هستند کسانی که مصرف شخصی دارند،
مجموعه ما توانسته است در بسته های مختلف با تنوع وزنی متفاوت نیاز این دسته از مشتریان را نیز برآورده نماید.

مصرف عمده پودر هویج مرغوب

مصرف عمده پودر هویج مرغوب

مصرف عمده پودر هویج بیشتر در قنادی ها و همین طور در شرکت های تولید کننده لبنیات و بستنی است.
پودر هویج در قنادی ها به صورت مارمالاد تهیه شده و در تهیه انواع مختلفی از شیرینی ها از جمله شیرینی مشهدی و… استفاده  می شود.
پودر این میوه چه به لحاظ رنگ لذت بخش آن و چه به لحاظ طعم دلپذیر آن در ساخت انواع گوناگونی از بستنی ها کاربرد دارد.
امروزه برای بالا بردن خاصیت اسفنجی وحالت نرمی و پوک بودن کیک به جای آرد گندم می توان ازپودر شده هویج استفاده نمود که خاصیت انعطاف پذیری آن را چندین برابر می کند در عین حال رنگ طبیعی خاصی به کیک می دهد.خوشمزگی را با پودرمیوه مجموعه ما خانه ببرید.

بازار فروش عمده پودر هویج

بازار فروش عمده پودر هویج

بازار فروش عمده پودر هویج بیشتر در مناطقی که تولید کننده عمده هویج هستند رونق بیشتری دارد، وتنوع مصارف خوراکی آن باعث استفاده مکرر از پودر هویج شده است.
ازجمله شهرهای تولید کننده عمده هویج در سطح کشور می توان به آذربایجان شرقی،اصفهان،زنجان و خوزستان اشاره کرد و در فصل برداشت هویج با قیمت ارزانتری در بازار فروش آن روبه رو هستیم.
پودر هویج در دسته چاشنی ها برای طبخ غذا مورد استفاده قرار می گیرد.
قیمت پودر هویج فله ای با توجه به کیفیتی که دارد متغیر است و از رنگ آن نیز به کیفیت محصول می توان پی برد.این محصول در مجموعه ما به صورت عمده و فله ای در اوزان مختلف ارائه می شود تا قیمت بهتری داشته باشد.
با ما بهتربن کیفیت را تجربه کنید.

مدیر فروش : اسکندری

ایمیل تجاری: info@slicmive.ir

پودر پوست انار

خریدار پودر پوست انار خشک شده در بازار صادرات

خریدار پودر پوست انار خشک شده در بازار صادرات

خریداران شرکت های صادراتی می توانند علاوه بر پوست انار خشک، پودر پوست انار را در محصولات تجاری خود قرار داده و به مشتریان عرضه نمایند.
پودر شده ی پوست  انار یک مرحله فراوری بیشتر شده از انار خشک است که بسیار برای صنعت های دارویی و بهداشتی می تواند مفید واقع گردد.
پودرهای مختلف از بخش های گوناگون یک میوه در مجموعه ی ما این امکان را فراهم می کند تا مشتری صرفا برای مصرف و تولیدی محصول خود سفارش خاص دهد و در بسیاری هزینه ها صرفه جویی گردد و نیازمند این نباشد که بخشی را اختصاص به جداسازی مختلف میوه داده تا پ.در مورد نظر را برداشت نموده و در صنعت خود استفاده نماید.

خرید پودر پوست انار

خرید پودر پوست انار

پودر شده پوست انار فراوری جدیدی از مشتقات انار می باشد که برای بسیاری از موارد درمانی  و بهداشتی توسط مردم و صنایع مورد توجه قرار گرفته و خرید می نمایند.
انار تازه خواص بی شماری دارد از ملین بودن تا شادابی پوست و سلول سازی تا تقویت سیستم گوارشی بدن و ترمیم بافت های آسیب دیده بدن مفید است.
پوست انار نیز خواص درمانی غالب تر از خود دانه های انار را در طب مدرن و سنتی یافته است؛ به طوری که جز محصولات مهم برای صنایع دارویی و بهداشتی قرار گرفته و بازار فروش خوبی دارد.
حال مجموعه پودر میوه برای عرضه بهتر این ماده ی درمانی و مهم تلاش کره است تا با دستگاه های پیشرفته پودرشده ی پوست انار را تولید و عرضه نماید.

بازار فروش پودر پوست انار خشک

بازار فروش پودر پوست انار خشک

بازار خرید و فروش همان طور که عرض کردیم برای پودر پوست انار خشک شده تغییراتی مثبت یافته است و نیازمند معرفی بیشتر این پودر پرخاصیت می باشد.
سوالی که ممکن است برای شما در مورد این پودر میوه پیش آید این باشد که : چه موارد مصرفی دارد؟ و نحوه ی مصرف و استفاده به چه صورت است؟
برای اینکه دید بهتری برای این محصول داشته باشید به صورت جامع و کوتاه بیان می کنیم:

 • رفع بوی بد دهان: پودرپوست انار را در آب حل نموده و در طی روز غرغره نماید.
 • کاهش کلسترول و استرس: کافی است پودر پوست انار با یک لیوان شیر نوش جان کرده و یک مرتبه در روز مصرف نماید.
 • استحکام بافت های استخوانی: به میزان ۵ گرم (معادل ۱ قاشق غذاخوری) در یک لیوان آب ولرم مخلوط کرده و شبانه مصرف نموده تا باعث جلوگیری از پوکی استخوان گردد.
 • درمان بواسیر، عفونت های مقعدی و واژن: پودر شده ی پوست انار را به صورت پماد در محل مورد نظر ضماد کنید.
 • زیبایی پوست  صورت و درمان جوش و آکنه: کافی است از پودر پوست انار ماسک تهیه شود و استفاده گردد.

مواردی بسیار برای درمان و تقویت بدن انسان و پوست دارد که در این مجال نمی گنجد؛ با تحقیق بیشتر و مشورت از پزشکان مورد نظر و اطبا سنتی پاسخ بهتری برای مصرف این پودر خواهید یافت.

خریدار عمده پودر شده پوست انار

خریدار عمده پودر شده پوست انار

خریداران بزرگ و عمده برای پودر پوست انار چه کسانی هستند؟ آیا می توان بازار این محصول ایرانی را در صادرات گسترده تر کرد؟
پاسخ را با آمار تولید انار در جهان آغاز می نماییم تا اهمیت این کالای استراتژیک و مهم برسیم؛ طبق آمار سازمان فائو میزان تولید انار در کشور ما نسبت به سایر کشورها بزرگ تولیدکننده زیاد بوده و توانسته ایم در رتبه نخست جهان جای بگیریم.
با این حجم تولید بالای انار به طبع پوست انار،  پودر پوست انار و حتی پودر دانه های انار با میزان بیشتری تهیه و فراوری می شود و می توان روی صادرات این کالاها مانور بیشتری داد.
صنایع و کارخانه های دارویی، درمانی، بهداشتی و مهمتر زیبایی جز مهم ترین خریداران این پودرهای حاصل شده از انار می باشند.
شرکت های بازرگانی و تجار با تمرکز روی این محصول می توانند ارزاوری بالای برای کشور و همچنین برای شرکت و مجموعه ی خود داشته باشند.
مجموعه ی تولیدی و فروش پودر میوه با تولید و تهیه پودر پوست انار در حجم های بالای تناژ اماده همکای با این باررگانان و تجار تهرانی و خارجی می باشد.

مدیریت فروش : اسکندری

ایمیل تجاری : info@slicmive.ir

فروش پودر میوه

فروش پودر میوه خشک بسته بندی شده و فله

فروش پودر میوه خشک بسته بندی شده و فله

خرید و فروش پودر از میوه ی خشک شده ایرانی توسط مجموعه پودر میوه بنا به درخواست مشتری هم به صورت فله هم به صورت بسته بندی شده قابل عرضه است.
وجود میوه های ترش و شیرین، ریز و درشت، گرمسیری و سردسیری، رنگ های روشن و تیره از موهبت های سرزمین ما ایران است که تازه خوری در فصل خود دارند.
صنایع تبدیلی با فراوری میوه ها به صورت پودر و گرانول شده این امکان را فراهم کرده است تا میوه های مختلف در فصلی غیر از فصل خود داشته باشید.
قیمت معقوله مهم در هر خریدی است مجموعه ی ما نیز با توجه به تحریم و نوسانات دلار و ارز سعی می کند قیمت مناسب تری را پیشنهاد نماید.
فروش اینترنتی در دنیای امروز یکی از راحت ترین و سریع ترین روش برای خرید محصول مورد نیاز شده است، خرید انلاین برای شما ممکن است تا با یک ارتباط کوتاه مستقیم به مدیریت وصل شده و خرید نماید.

پودر میوه تولیدی در ایران

پودر میوه تولیدی در ایران

پودر شده ی انواع میوه های خشک که از محصولات ایرانی برگرفته شده نوع دیگری از فراوری های صنایع تبدیلی می باشد.
میوه های ایرانی در فصول مختلف کشت و برداشت می شود؛ میوه های بهاری و تابستانی چون توت فرنگی، هلو، شلیل، انواع آلو، آلبالو و انجیر، انواع توت، گلابی، ملون و طالبی و … در بازار موجود است.
میوه های پاییزی و زمستانی نیز سیب، خرمالو، کیوی، مرکبات، انار به وفور در باغات برداشت می شود؛ میوه های استوایی که اغلب وارداتی هستند در کنار تولیدات داخلی خریدار بسیاری دارد.
مجموعه ی تولیدی پودر میوه با بهره گیری از تکنولوژی های جدید در عرضه  انواع میوه های فوق به صورت پودری و گرانولی در خدمت صنایع مختلف است.

قیمت عمده پودر میوه بسته بندی و فله

قیمت عمده پودر میوه بسته بندی و فله

قیمت تمام شده ی پودرهای میوه در فصول مختلف متغیر است و شما می توانید با توجه به ثبت سفارش خود از قیمت های به روز مطلع شوید
لیست قیمت در حجم های متغیر بسته به نوع فله بودن در بسته بندی های ۱۰، ۲۰و ۵۰ کیلویی قرار گرفته می شود که با توجه به نوسان بازار دچار تغییرات است.
قیمت پودر میوه در بسته بندی های چند گرمی جهت عرضه در فروشگاه های کوچک و بزرگ و حتی فروشگاه های اینترنتی قیمت مخصوص به خود را دارد.
قیمت نهایی محصول در این روزهای پر فراز و نشیب برای تولیدکنندگان نیز سردرگمی های ایجاد کرده است، اما مجموعه ی ما درصدد حفظ قیمت مناسب با کیفیت مرغوب است.

خریدار انواع پودر میوه مرغوب ایرانی

خریدار انواع پودر میوه مرغوب ایرانی

خریداران میوه های پودر شده در طیف های گسترده ی هستند، ابتدا به ساکن لازم است بدانیم مقصود از خرید پودر میوه چه می باشد؟
می توانیم بازار و مصرف پودر میوه را به چند دسته کلی تقسیم کنیم:

 • مصرف غذایی
 • مصرف دارویی
 • مصرف غیر خوراکی
 • مصرف حیوانات

نوع تولیدی پودر میوه برای هر دسته متفاوت خواهد بود و تولید از لحاظ درجه کیفی نیز مخصوص به خریدار خود در نظر گرفته می شود.
حال برای هر خریدار پیشنهاد مربوط به صنف خود را داریم تا بتواند در محصول خود بهترین بهره وری را داشته باشد و با رضایت پودر را جایگزین میوه قرار دهد.

فروش اینترنتی پودر میوه درجه یک

فروش اینترنتی پودر میوه درجه یک

فروش اینترنتی در روزهای کرونایی جایگاه خاصی یافته است و فروش انلاین پودر میوه همانند دیگر کالا در بازار اینترنتی مشتریان خود را دارد.
خریداران فله پودرمیوه یا بسته بندی شده در حجم های کم می توانند با ارتباط گرفتن با مدیریت فروش درخواست خود را ثبت نموده و سقارش خود را در محل کار یا خانه دریافت نمایند.
علاوه بر مشتریان داخلی چه بانوان خانه دار و چه صاحبان مشاغل مختلف، خریداران خارج از کشور هم می توانند محصول خود را ثبت کرده و طی مراحل ترخیص، بار را از ایران به کشور خود وارد کنند.
مجموعه ی پودر میوه با ارائه متدهای انلاین در خرمت مشتریان خود را است تا بتواند به صورتی بهتر و راحت تر محصول را به دست مشتری برساند.

مدیریت فروش : اسکندری

XTEMOS ELEMENT

BLOG CHESS

پودر هویج

خرید وفروش مرغوبترین پودر هویج در بازار داخلی

خرید وفروش مرغوبترین پودر هویج در بازار داخلی

خرید وفروش پودر هویج می تواند ارزآوری بالایی را برای کشور به همراه داشته باشد.سبزیجانی مانند هویج به دلیل اینکه زود خراب می شوند و دور ریزی فراوانی دارد با فرآوری می تواند به پوره و پودر تبدیل شده و کمک فراوانی به صنعت کشاورزی در این زمینه نماید.
با بهره گیری از روش های نوین کشاورزی و استاندارد جهانی می توان میزان تولید را افزایش داد و پودر های مرغوب از قبیل پودر شده هویج را تولید نمود.
وجود منبع غنی از ویتامین A ویژگی خاص پودر میوه است.و همین طور با دارا بودن فیبر کافی می تواند در انواع رژیم غذایی گنجانده شود .
امروزه پودر میوه با دارا بودن ویژگی های فوق العاده تغذیه ای جایگاه مهمی را در خرید و مصرف انسان ها پیدا نموده است

تولید کنندگان و مصرف کنندگان پودر هویج مرغوب

تولید کنندگان و مصرف کنندگان پودر هویج مرغوب

تولید کنندگان و مصرف کنندگان پودر هویج مرغوب چه قشری می تواند باشد؟
از مهم ترین تولیدکنندگان هویج پودر شده در میان کشورها کشور چین و در کشور عزیزمان بیشتر دراستان های شمال غربی متمرکز هستند.

مصرف کنندگان بیشتر این پودر پرکاربرد شامل:

 • صنف قنادان
 • کارخانه های تولید لبنیات و بستنی
 • صنایع دارویی و بهداشتی
 • مصارف خانگی


مشتریان به صورت عمده و فله از این محصول استفاده می کنند اما هستند کسانی که مصرف شخصی دارند،
مجموعه ما توانسته است در بسته های مختلف با تنوع وزنی متفاوت نیاز این دسته از مشتریان را نیز برآورده نماید.

مصرف عمده پودر هویج مرغوب

مصرف عمده پودر هویج مرغوب

مصرف عمده پودر هویج بیشتر در قنادی ها و همین طور در شرکت های تولید کننده لبنیات و بستنی است.
پودر هویج در قنادی ها به صورت مارمالاد تهیه شده و در تهیه انواع مختلفی از شیرینی ها از جمله شیرینی مشهدی و… استفاده  می شود.
پودر این میوه چه به لحاظ رنگ لذت بخش آن و چه به لحاظ طعم دلپذیر آن در ساخت انواع گوناگونی از بستنی ها کاربرد دارد.
امروزه برای بالا بردن خاصیت اسفنجی وحالت نرمی و پوک بودن کیک به جای آرد گندم می توان ازپودر شده هویج استفاده نمود که خاصیت انعطاف پذیری آن را چندین برابر می کند در عین حال رنگ طبیعی خاصی به کیک می دهد.خوشمزگی را با پودرمیوه مجموعه ما خانه ببرید.

بازار فروش عمده پودر هویج

بازار فروش عمده پودر هویج

بازار فروش عمده پودر هویج بیشتر در مناطقی که تولید کننده عمده هویج هستند رونق بیشتری دارد، وتنوع مصارف خوراکی آن باعث استفاده مکرر از پودر هویج شده است.
ازجمله شهرهای تولید کننده عمده هویج در سطح کشور می توان به آذربایجان شرقی،اصفهان،زنجان و خوزستان اشاره کرد و در فصل برداشت هویج با قیمت ارزانتری در بازار فروش آن روبه رو هستیم.
پودر هویج در دسته چاشنی ها برای طبخ غذا مورد استفاده قرار می گیرد.
قیمت پودر هویج فله ای با توجه به کیفیتی که دارد متغیر است و از رنگ آن نیز به کیفیت محصول می توان پی برد.این محصول در مجموعه ما به صورت عمده و فله ای در اوزان مختلف ارائه می شود تا قیمت بهتری داشته باشد.
با ما بهتربن کیفیت را تجربه کنید.

مدیر فروش : اسکندری

ایمیل تجاری: info@slicmive.ir

پودر پوست انار

خریدار پودر پوست انار خشک شده در بازار صادرات

خریدار پودر پوست انار خشک شده در بازار صادرات

خریداران شرکت های صادراتی می توانند علاوه بر پوست انار خشک، پودر پوست انار را در محصولات تجاری خود قرار داده و به مشتریان عرضه نمایند.
پودر شده ی پوست  انار یک مرحله فراوری بیشتر شده از انار خشک است که بسیار برای صنعت های دارویی و بهداشتی می تواند مفید واقع گردد.
پودرهای مختلف از بخش های گوناگون یک میوه در مجموعه ی ما این امکان را فراهم می کند تا مشتری صرفا برای مصرف و تولیدی محصول خود سفارش خاص دهد و در بسیاری هزینه ها صرفه جویی گردد و نیازمند این نباشد که بخشی را اختصاص به جداسازی مختلف میوه داده تا پ.در مورد نظر را برداشت نموده و در صنعت خود استفاده نماید.

خرید پودر پوست انار

خرید پودر پوست انار

پودر شده پوست انار فراوری جدیدی از مشتقات انار می باشد که برای بسیاری از موارد درمانی  و بهداشتی توسط مردم و صنایع مورد توجه قرار گرفته و خرید می نمایند.
انار تازه خواص بی شماری دارد از ملین بودن تا شادابی پوست و سلول سازی تا تقویت سیستم گوارشی بدن و ترمیم بافت های آسیب دیده بدن مفید است.
پوست انار نیز خواص درمانی غالب تر از خود دانه های انار را در طب مدرن و سنتی یافته است؛ به طوری که جز محصولات مهم برای صنایع دارویی و بهداشتی قرار گرفته و بازار فروش خوبی دارد.
حال مجموعه پودر میوه برای عرضه بهتر این ماده ی درمانی و مهم تلاش کره است تا با دستگاه های پیشرفته پودرشده ی پوست انار را تولید و عرضه نماید.

بازار فروش پودر پوست انار خشک

بازار فروش پودر پوست انار خشک

بازار خرید و فروش همان طور که عرض کردیم برای پودر پوست انار خشک شده تغییراتی مثبت یافته است و نیازمند معرفی بیشتر این پودر پرخاصیت می باشد.
سوالی که ممکن است برای شما در مورد این پودر میوه پیش آید این باشد که : چه موارد مصرفی دارد؟ و نحوه ی مصرف و استفاده به چه صورت است؟
برای اینکه دید بهتری برای این محصول داشته باشید به صورت جامع و کوتاه بیان می کنیم:

 • رفع بوی بد دهان: پودرپوست انار را در آب حل نموده و در طی روز غرغره نماید.
 • کاهش کلسترول و استرس: کافی است پودر پوست انار با یک لیوان شیر نوش جان کرده و یک مرتبه در روز مصرف نماید.
 • استحکام بافت های استخوانی: به میزان ۵ گرم (معادل ۱ قاشق غذاخوری) در یک لیوان آب ولرم مخلوط کرده و شبانه مصرف نموده تا باعث جلوگیری از پوکی استخوان گردد.
 • درمان بواسیر، عفونت های مقعدی و واژن: پودر شده ی پوست انار را به صورت پماد در محل مورد نظر ضماد کنید.
 • زیبایی پوست  صورت و درمان جوش و آکنه: کافی است از پودر پوست انار ماسک تهیه شود و استفاده گردد.

مواردی بسیار برای درمان و تقویت بدن انسان و پوست دارد که در این مجال نمی گنجد؛ با تحقیق بیشتر و مشورت از پزشکان مورد نظر و اطبا سنتی پاسخ بهتری برای مصرف این پودر خواهید یافت.

خریدار عمده پودر شده پوست انار

خریدار عمده پودر شده پوست انار

خریداران بزرگ و عمده برای پودر پوست انار چه کسانی هستند؟ آیا می توان بازار این محصول ایرانی را در صادرات گسترده تر کرد؟
پاسخ را با آمار تولید انار در جهان آغاز می نماییم تا اهمیت این کالای استراتژیک و مهم برسیم؛ طبق آمار سازمان فائو میزان تولید انار در کشور ما نسبت به سایر کشورها بزرگ تولیدکننده زیاد بوده و توانسته ایم در رتبه نخست جهان جای بگیریم.
با این حجم تولید بالای انار به طبع پوست انار،  پودر پوست انار و حتی پودر دانه های انار با میزان بیشتری تهیه و فراوری می شود و می توان روی صادرات این کالاها مانور بیشتری داد.
صنایع و کارخانه های دارویی، درمانی، بهداشتی و مهمتر زیبایی جز مهم ترین خریداران این پودرهای حاصل شده از انار می باشند.
شرکت های بازرگانی و تجار با تمرکز روی این محصول می توانند ارزاوری بالای برای کشور و همچنین برای شرکت و مجموعه ی خود داشته باشند.
مجموعه ی تولیدی و فروش پودر میوه با تولید و تهیه پودر پوست انار در حجم های بالای تناژ اماده همکای با این باررگانان و تجار تهرانی و خارجی می باشد.

مدیریت فروش : اسکندری

ایمیل تجاری : info@slicmive.ir

فروش پودر میوه

فروش پودر میوه خشک بسته بندی شده و فله

فروش پودر میوه خشک بسته بندی شده و فله

خرید و فروش پودر از میوه ی خشک شده ایرانی توسط مجموعه پودر میوه بنا به درخواست مشتری هم به صورت فله هم به صورت بسته بندی شده قابل عرضه است.
وجود میوه های ترش و شیرین، ریز و درشت، گرمسیری و سردسیری، رنگ های روشن و تیره از موهبت های سرزمین ما ایران است که تازه خوری در فصل خود دارند.
صنایع تبدیلی با فراوری میوه ها به صورت پودر و گرانول شده این امکان را فراهم کرده است تا میوه های مختلف در فصلی غیر از فصل خود داشته باشید.
قیمت معقوله مهم در هر خریدی است مجموعه ی ما نیز با توجه به تحریم و نوسانات دلار و ارز سعی می کند قیمت مناسب تری را پیشنهاد نماید.
فروش اینترنتی در دنیای امروز یکی از راحت ترین و سریع ترین روش برای خرید محصول مورد نیاز شده است، خرید انلاین برای شما ممکن است تا با یک ارتباط کوتاه مستقیم به مدیریت وصل شده و خرید نماید.

پودر میوه تولیدی در ایران

پودر میوه تولیدی در ایران

پودر شده ی انواع میوه های خشک که از محصولات ایرانی برگرفته شده نوع دیگری از فراوری های صنایع تبدیلی می باشد.
میوه های ایرانی در فصول مختلف کشت و برداشت می شود؛ میوه های بهاری و تابستانی چون توت فرنگی، هلو، شلیل، انواع آلو، آلبالو و انجیر، انواع توت، گلابی، ملون و طالبی و … در بازار موجود است.
میوه های پاییزی و زمستانی نیز سیب، خرمالو، کیوی، مرکبات، انار به وفور در باغات برداشت می شود؛ میوه های استوایی که اغلب وارداتی هستند در کنار تولیدات داخلی خریدار بسیاری دارد.
مجموعه ی تولیدی پودر میوه با بهره گیری از تکنولوژی های جدید در عرضه  انواع میوه های فوق به صورت پودری و گرانولی در خدمت صنایع مختلف است.

قیمت عمده پودر میوه بسته بندی و فله

قیمت عمده پودر میوه بسته بندی و فله

قیمت تمام شده ی پودرهای میوه در فصول مختلف متغیر است و شما می توانید با توجه به ثبت سفارش خود از قیمت های به روز مطلع شوید
لیست قیمت در حجم های متغیر بسته به نوع فله بودن در بسته بندی های ۱۰، ۲۰و ۵۰ کیلویی قرار گرفته می شود که با توجه به نوسان بازار دچار تغییرات است.
قیمت پودر میوه در بسته بندی های چند گرمی جهت عرضه در فروشگاه های کوچک و بزرگ و حتی فروشگاه های اینترنتی قیمت مخصوص به خود را دارد.
قیمت نهایی محصول در این روزهای پر فراز و نشیب برای تولیدکنندگان نیز سردرگمی های ایجاد کرده است، اما مجموعه ی ما درصدد حفظ قیمت مناسب با کیفیت مرغوب است.

خریدار انواع پودر میوه مرغوب ایرانی

خریدار انواع پودر میوه مرغوب ایرانی

خریداران میوه های پودر شده در طیف های گسترده ی هستند، ابتدا به ساکن لازم است بدانیم مقصود از خرید پودر میوه چه می باشد؟
می توانیم بازار و مصرف پودر میوه را به چند دسته کلی تقسیم کنیم:

 • مصرف غذایی
 • مصرف دارویی
 • مصرف غیر خوراکی
 • مصرف حیوانات

نوع تولیدی پودر میوه برای هر دسته متفاوت خواهد بود و تولید از لحاظ درجه کیفی نیز مخصوص به خریدار خود در نظر گرفته می شود.
حال برای هر خریدار پیشنهاد مربوط به صنف خود را داریم تا بتواند در محصول خود بهترین بهره وری را داشته باشد و با رضایت پودر را جایگزین میوه قرار دهد.

فروش اینترنتی پودر میوه درجه یک

فروش اینترنتی پودر میوه درجه یک

فروش اینترنتی در روزهای کرونایی جایگاه خاصی یافته است و فروش انلاین پودر میوه همانند دیگر کالا در بازار اینترنتی مشتریان خود را دارد.
خریداران فله پودرمیوه یا بسته بندی شده در حجم های کم می توانند با ارتباط گرفتن با مدیریت فروش درخواست خود را ثبت نموده و سقارش خود را در محل کار یا خانه دریافت نمایند.
علاوه بر مشتریان داخلی چه بانوان خانه دار و چه صاحبان مشاغل مختلف، خریداران خارج از کشور هم می توانند محصول خود را ثبت کرده و طی مراحل ترخیص، بار را از ایران به کشور خود وارد کنند.
مجموعه ی پودر میوه با ارائه متدهای انلاین در خرمت مشتریان خود را است تا بتواند به صورتی بهتر و راحت تر محصول را به دست مشتری برساند.

مدیریت فروش : اسکندری

پودر انجیر خشک

پودر انجیر خشک درجه یک برای صادرات به اروپا

پودر انجیر خشک درجه یک برای صادرات به اروپا

پودر انجیر خشک مرغوب و با کیفیت از نوع ایرانی و مخصوص مناطق استان فارس و مازنداران گزینه ی موفق در صادرات به کشورهای مختلف چون اروپا می باشد
تجار در زمینه میوه های تازه از اهمیت و جایگاه انجیر استهبان کاملا آگاه بوده و برای همین صادرات خوبی برای تازه انجیر در جریان است و جز رتبه اول جهانی هستیم.
فراورده های مختلف انجیر از جمله انجیر خشک در حوزه صادراتی فعال بوده و اکنون مجموعه ی پودر میوه با عرضه پودرشده ی اعلا انجیر درصدد ورود به بازارهای جهانی است.
انجیر انواع مختلف برداشت می شود که هر کدام نیز می تواند پودر خاص خود را داشته باشد، خصوصا انجیر کال برای غذا و گوشت عالی است.
نوع های دیگر پودر انجیر در صنایع شکلات و شیرینی، خوراکی و غذایی، همچنین درمانی،  رشد و استحکام جسمانی افراد کم سن و سال تا مسن مفید می باشد.

انواع انجیر ایرانی

انواع انجیر ایرانی

انجیر تازه از نوع ایرانی مرغوبیت بسیار عالی دارد، به طوری طبق آمار سازمان فائو میزان تولید انجیر در کشور ما به قدری است که در بین کشورهای جهان در رتبه ۴ قرار دارد.
انجیرهای تولیدی در مناطق مختلف ایران در انواع گوناگون برداشت می شود:

 • انجیر سفید
  این نوع انجیر به رنگ سبز تا زرد در بازار وجود دارد و گاها به نام انجیر راه راه آبنباتی شنیده می شود؛ طعم بسیار شیرین دارد.
 • انجیر سیاه
  این نوع انجیر که به رنگ بنفش تیره است طعمی با شیرینی غالب به طوری که برای شربت، کیک و شیرینی، تارت میوه عالی است.
 • انجیر قهوه ی ترکیه
  این نوع انجیر ظاهری بنفش تا قهوه ی دارد و طعمی ملایم داشته اما باز شیرینی خود را دارد؛ این انجیر علاوه بر تازه خوری در تهیه شکلات مناسب است.
 • انجیر کالیمیرنا
  این نوع انجیر رنگ سبز و طلایی داشته و سایز بزرگتری نسبت به بقیه دارد؛ با طعم فوق العاده خود در آجیل گزینه ی مناسبی است.

جهت پودر کردن انجیر خشک می توان از انجیرهای بالا به کار برد، منتها بسته به نوع درخواست مشتری می توان انجیر خاصی را پودر کرده و عرضه کرد.

پودر انجیر خشک اعلا

پودر انجیر خشک اعلا

پودر انجیر خشک از بهترین های انجیر ایرانی تهیه می شود تا بتواند جایگزین مناسبی برای انجیر تازه یا خشک  در صنایع غذایی قرار گیرد.
علاوه بر جایگزین انجیر خشک یا تازه می تواند طعم دهنده جدید برای صنایع غذایی و لبنی باشد و تا حدی جای شیرین کننده های مصنوعی را بگیرد.
پودر شده ی انجیر بدین صورت تولید می شود که ابتدا انجیرهای رسیده و یا کال از مزارع چیده و خریداری می شود.
طی مراحل شستشو و ضد عفونی وارد قسمت گل گیری می شود در اینجا سورت بندی انجیرهای انجام شده و به دو دسته مرغوب و درجه دو وهمچنین رسیده با کال نیز جدا می گردد.
مجدد شستشو  و ضد عفونی شده و در دستگاه خشک کن قرار می گیرد، در بازه زمانی مشخص و رطوبت تعیین شده انجیر خشک به دست می آید.
در نهایت توسط دستگاه های آسیاب پودر انجیر با درجه خلوصیت ۱۰۰ درصد آماده ی بسته بندی و عرضه به بازار یا مشتری سفارشی می گردد.

قیمت پودر انجیر خشک

قیمت پودر شده ی انجیر خشک از نوع ایرانی به جهت میزان تولید بالاو مرغوب  انجیر نسبت به کشورهای بزرگ  جهانی قطعا در قیمت فروش این پودر تاثیرگذار است.
سالانه به حجم بالای این میوه تولید می شود طوری که سازمان فائو انجیر ایران را در رده ۴ ام دنیا قرار داده است، نکته جالب توجه این که از نظر صادرات این میوه ما در رتبه ی نخست هستیم.
مهم ترین مناطق رشد و برداشت انجیر استان فارس و مازندران می باشد؛ مهد پرورش انجیر در استهبان فارس بوده که به ثبت ملی تبدیل خواهد شد.
شهرهای داراب، نی ریز و جهرم در کنار استهبان بیشترین تولید را داشته است؛ همچنین گلوگاه در مازندران نیز کفه ی دیگر برداشت این میوه محسوب می شود.
قیمت مناسب برای پودر انجیر به نسبت نیز مناسب تر خواهد شد چرا که حجم بالای تولید، فراوانی را ایجاد کرده و قیمت خرید مواد اولیه در قیمت نهایی اثر خود را خواهد گذاشت.

بازار فروش عمده پودر انجیر خشک

بازار فروش عمده پودر انجیر خشک

بازار خرید و فروش پودر مرغوب انجیر ایرانی دست کمی از فروش خود انجیر تازه و خشک نخواهد داشت؛ مهم این است بدانیم که چه موارد مصرفی پودر انجیر می تواند داشته باشد؟
کاربرد بیشماری برای پودر این میوه مغذی بیان شده است برخی را به اختصار اشاره می کنیم:

 • ترد و مزه دار کردن کباب و گوشت
 • طعم دهنده برای غذاهای سنتی
 • درمان گیاهی برای سرفه، گلو، سینه
 • درمان و زیبایی پوست و مو
 • مکمل طبیعی برای رشد کودک
 • مکمل طبیعی-ورزشی جهت ورزشکاران در رشته های استقامتی
 • پک رژیمی عالی در برنامه تغذیه افراد لاغر

مشتریان خرده و بسته بندی با موارد بالا تا حدی گویا شد؛ حال ببینیم مشتریان عمده این محصول چه کسانی می باشند:

 • طعم شیرین پودر انجیر برای کارخانه شکلات سازی
 • طعم خالص پودر انجیر برای کارخانه های صنایع خوراکی مانند بیسکویت،کیک، ویفر و تافی
 • مغذی بودن پودر انجیر جهت تولیدی های مکمل های ورزشی و کودک
 • درمان دارویی پودر انجیر مناسب برای طب سنتی و کارخانه جات دارویی
 • صنف قنادی و شیرینی-کیک نیز مخاطبان پرطرفدار
جهت خرید پودر انجیر خشک می توانید بامجموعه ی ما در ارتباط باشید.

مدیریت فروش : اسکندری

XTEMOS ELEMENT

BLOG ALTERNATIVE

دسته‌بندی نشده

خرید وفروش مرغوبترین پودر هویج در بازار داخلی

پودر هویج
خرید وفروش مرغوبترین پودر هویج در بازار داخلی

خرید وفروش پودر هویج می تواند ارزآوری بالایی را برای کشور به همراه داشته باشد.سبزیجانی مانند هویج به دلیل اینکه زود خراب می شوند و دور ریزی فراوانی دارد با فرآوری می تواند به پوره و پودر تبدیل شده و کمک فراوانی به صنعت کشاورزی در این زمینه نماید.
با بهره گیری از روش های نوین کشاورزی و استاندارد جهانی می توان میزان تولید را افزایش داد و پودر های مرغوب از قبیل پودر شده هویج را تولید نمود.
وجود منبع غنی از ویتامین A ویژگی خاص پودر میوه است.و همین طور با دارا بودن فیبر کافی می تواند در انواع رژیم غذایی گنجانده شود .
امروزه پودر میوه با دارا بودن ویژگی های فوق العاده تغذیه ای جایگاه مهمی را در خرید و مصرف انسان ها پیدا نموده است

تولید کنندگان و مصرف کنندگان پودر هویج مرغوب

تولید کنندگان و مصرف کنندگان پودر هویج مرغوب

تولید کنندگان و مصرف کنندگان پودر هویج مرغوب چه قشری می تواند باشد؟
از مهم ترین تولیدکنندگان هویج پودر شده در میان کشورها کشور چین و در کشور عزیزمان بیشتر دراستان های شمال غربی متمرکز هستند.

مصرف کنندگان بیشتر این پودر پرکاربرد شامل:

 • صنف قنادان
 • کارخانه های تولید لبنیات و بستنی
 • صنایع دارویی و بهداشتی
 • مصارف خانگی


مشتریان به صورت عمده و فله از این محصول استفاده می کنند اما هستند کسانی که مصرف شخصی دارند،
مجموعه ما توانسته است در بسته های مختلف با تنوع وزنی متفاوت نیاز این دسته از مشتریان را نیز برآورده نماید.

مصرف عمده پودر هویج مرغوب

مصرف عمده پودر هویج مرغوب

مصرف عمده پودر هویج بیشتر در قنادی ها و همین طور در شرکت های تولید کننده لبنیات و بستنی است.
پودر هویج در قنادی ها به صورت مارمالاد تهیه شده و در تهیه انواع مختلفی از شیرینی ها از جمله شیرینی مشهدی و… استفاده  می شود.
پودر این میوه چه به لحاظ رنگ لذت بخش آن و چه به لحاظ طعم دلپذیر آن در ساخت انواع گوناگونی از بستنی ها کاربرد دارد.
امروزه برای بالا بردن خاصیت اسفنجی وحالت نرمی و پوک بودن کیک به جای آرد گندم می توان ازپودر شده هویج استفاده نمود که خاصیت انعطاف پذیری آن را چندین برابر می کند در عین حال رنگ طبیعی خاصی به کیک می دهد.خوشمزگی را با پودرمیوه مجموعه ما خانه ببرید.

بازار فروش عمده پودر هویج

بازار فروش عمده پودر هویج

بازار فروش عمده پودر هویج بیشتر در مناطقی که تولید کننده عمده هویج هستند رونق بیشتری دارد، وتنوع مصارف خوراکی آن باعث استفاده مکرر از پودر هویج شده است.
ازجمله شهرهای تولید کننده عمده هویج در سطح کشور می توان به آذربایجان شرقی،اصفهان،زنجان و خوزستان اشاره کرد و در فصل برداشت هویج با قیمت ارزانتری در بازار فروش آن روبه رو هستیم.
پودر هویج در دسته چاشنی ها برای طبخ غذا مورد استفاده قرار می گیرد.
قیمت پودر هویج فله ای با توجه به کیفیتی که دارد متغیر است و از رنگ آن نیز به کیفیت محصول می توان پی برد.این محصول در مجموعه ما به صورت عمده و فله ای در اوزان مختلف ارائه می شود تا قیمت بهتری داشته باشد.
با ما بهتربن کیفیت را تجربه کنید.

مدیر فروش : اسکندری

ایمیل تجاری: info@slicmive.ir

پودر انار, صادرات پودر میوه

خریدار پودر پوست انار خشک شده در بازار صادرات

پودر پوست انار
خریدار پودر پوست انار خشک شده در بازار صادرات

خریداران شرکت های صادراتی می توانند علاوه بر پوست انار خشک، پودر پوست انار را در محصولات تجاری خود قرار داده و به مشتریان عرضه نمایند.
پودر شده ی پوست  انار یک مرحله فراوری بیشتر شده از انار خشک است که بسیار برای صنعت های دارویی و بهداشتی می تواند مفید واقع گردد.
پودرهای مختلف از بخش های گوناگون یک میوه در مجموعه ی ما این امکان را فراهم می کند تا مشتری صرفا برای مصرف و تولیدی محصول خود سفارش خاص دهد و در بسیاری هزینه ها صرفه جویی گردد و نیازمند این نباشد که بخشی را اختصاص به جداسازی مختلف میوه داده تا پ.در مورد نظر را برداشت نموده و در صنعت خود استفاده نماید.

خرید پودر پوست انار

خرید پودر پوست انار

پودر شده پوست انار فراوری جدیدی از مشتقات انار می باشد که برای بسیاری از موارد درمانی  و بهداشتی توسط مردم و صنایع مورد توجه قرار گرفته و خرید می نمایند.
انار تازه خواص بی شماری دارد از ملین بودن تا شادابی پوست و سلول سازی تا تقویت سیستم گوارشی بدن و ترمیم بافت های آسیب دیده بدن مفید است.
پوست انار نیز خواص درمانی غالب تر از خود دانه های انار را در طب مدرن و سنتی یافته است؛ به طوری که جز محصولات مهم برای صنایع دارویی و بهداشتی قرار گرفته و بازار فروش خوبی دارد.
حال مجموعه پودر میوه برای عرضه بهتر این ماده ی درمانی و مهم تلاش کره است تا با دستگاه های پیشرفته پودرشده ی پوست انار را تولید و عرضه نماید.

بازار فروش پودر پوست انار خشک

بازار فروش پودر پوست انار خشک

بازار خرید و فروش همان طور که عرض کردیم برای پودر پوست انار خشک شده تغییراتی مثبت یافته است و نیازمند معرفی بیشتر این پودر پرخاصیت می باشد.
سوالی که ممکن است برای شما در مورد این پودر میوه پیش آید این باشد که : چه موارد مصرفی دارد؟ و نحوه ی مصرف و استفاده به چه صورت است؟
برای اینکه دید بهتری برای این محصول داشته باشید به صورت جامع و کوتاه بیان می کنیم:

 • رفع بوی بد دهان: پودرپوست انار را در آب حل نموده و در طی روز غرغره نماید.
 • کاهش کلسترول و استرس: کافی است پودر پوست انار با یک لیوان شیر نوش جان کرده و یک مرتبه در روز مصرف نماید.
 • استحکام بافت های استخوانی: به میزان ۵ گرم (معادل ۱ قاشق غذاخوری) در یک لیوان آب ولرم مخلوط کرده و شبانه مصرف نموده تا باعث جلوگیری از پوکی استخوان گردد.
 • درمان بواسیر، عفونت های مقعدی و واژن: پودر شده ی پوست انار را به صورت پماد در محل مورد نظر ضماد کنید.
 • زیبایی پوست  صورت و درمان جوش و آکنه: کافی است از پودر پوست انار ماسک تهیه شود و استفاده گردد.

مواردی بسیار برای درمان و تقویت بدن انسان و پوست دارد که در این مجال نمی گنجد؛ با تحقیق بیشتر و مشورت از پزشکان مورد نظر و اطبا سنتی پاسخ بهتری برای مصرف این پودر خواهید یافت.

خریدار عمده پودر شده پوست انار

خریدار عمده پودر شده پوست انار

خریداران بزرگ و عمده برای پودر پوست انار چه کسانی هستند؟ آیا می توان بازار این محصول ایرانی را در صادرات گسترده تر کرد؟
پاسخ را با آمار تولید انار در جهان آغاز می نماییم تا اهمیت این کالای استراتژیک و مهم برسیم؛ طبق آمار سازمان فائو میزان تولید انار در کشور ما نسبت به سایر کشورها بزرگ تولیدکننده زیاد بوده و توانسته ایم در رتبه نخست جهان جای بگیریم.
با این حجم تولید بالای انار به طبع پوست انار،  پودر پوست انار و حتی پودر دانه های انار با میزان بیشتری تهیه و فراوری می شود و می توان روی صادرات این کالاها مانور بیشتری داد.
صنایع و کارخانه های دارویی، درمانی، بهداشتی و مهمتر زیبایی جز مهم ترین خریداران این پودرهای حاصل شده از انار می باشند.
شرکت های بازرگانی و تجار با تمرکز روی این محصول می توانند ارزاوری بالای برای کشور و همچنین برای شرکت و مجموعه ی خود داشته باشند.
مجموعه ی تولیدی و فروش پودر میوه با تولید و تهیه پودر پوست انار در حجم های بالای تناژ اماده همکای با این باررگانان و تجار تهرانی و خارجی می باشد.

مدیریت فروش : اسکندری

ایمیل تجاری : info@slicmive.ir

تولید پودر میوه خشک, فروش عمده پودر میوه

فروش پودر میوه خشک بسته بندی شده و فله

فروش پودر میوه
فروش پودر میوه خشک بسته بندی شده و فله

خرید و فروش پودر از میوه ی خشک شده ایرانی توسط مجموعه پودر میوه بنا به درخواست مشتری هم به صورت فله هم به صورت بسته بندی شده قابل عرضه است.
وجود میوه های ترش و شیرین، ریز و درشت، گرمسیری و سردسیری، رنگ های روشن و تیره از موهبت های سرزمین ما ایران است که تازه خوری در فصل خود دارند.
صنایع تبدیلی با فراوری میوه ها به صورت پودر و گرانول شده این امکان را فراهم کرده است تا میوه های مختلف در فصلی غیر از فصل خود داشته باشید.
قیمت معقوله مهم در هر خریدی است مجموعه ی ما نیز با توجه به تحریم و نوسانات دلار و ارز سعی می کند قیمت مناسب تری را پیشنهاد نماید.
فروش اینترنتی در دنیای امروز یکی از راحت ترین و سریع ترین روش برای خرید محصول مورد نیاز شده است، خرید انلاین برای شما ممکن است تا با یک ارتباط کوتاه مستقیم به مدیریت وصل شده و خرید نماید.

پودر میوه تولیدی در ایران

پودر میوه تولیدی در ایران

پودر شده ی انواع میوه های خشک که از محصولات ایرانی برگرفته شده نوع دیگری از فراوری های صنایع تبدیلی می باشد.
میوه های ایرانی در فصول مختلف کشت و برداشت می شود؛ میوه های بهاری و تابستانی چون توت فرنگی، هلو، شلیل، انواع آلو، آلبالو و انجیر، انواع توت، گلابی، ملون و طالبی و … در بازار موجود است.
میوه های پاییزی و زمستانی نیز سیب، خرمالو، کیوی، مرکبات، انار به وفور در باغات برداشت می شود؛ میوه های استوایی که اغلب وارداتی هستند در کنار تولیدات داخلی خریدار بسیاری دارد.
مجموعه ی تولیدی پودر میوه با بهره گیری از تکنولوژی های جدید در عرضه  انواع میوه های فوق به صورت پودری و گرانولی در خدمت صنایع مختلف است.

قیمت عمده پودر میوه بسته بندی و فله

قیمت عمده پودر میوه بسته بندی و فله

قیمت تمام شده ی پودرهای میوه در فصول مختلف متغیر است و شما می توانید با توجه به ثبت سفارش خود از قیمت های به روز مطلع شوید
لیست قیمت در حجم های متغیر بسته به نوع فله بودن در بسته بندی های ۱۰، ۲۰و ۵۰ کیلویی قرار گرفته می شود که با توجه به نوسان بازار دچار تغییرات است.
قیمت پودر میوه در بسته بندی های چند گرمی جهت عرضه در فروشگاه های کوچک و بزرگ و حتی فروشگاه های اینترنتی قیمت مخصوص به خود را دارد.
قیمت نهایی محصول در این روزهای پر فراز و نشیب برای تولیدکنندگان نیز سردرگمی های ایجاد کرده است، اما مجموعه ی ما درصدد حفظ قیمت مناسب با کیفیت مرغوب است.

خریدار انواع پودر میوه مرغوب ایرانی

خریدار انواع پودر میوه مرغوب ایرانی

خریداران میوه های پودر شده در طیف های گسترده ی هستند، ابتدا به ساکن لازم است بدانیم مقصود از خرید پودر میوه چه می باشد؟
می توانیم بازار و مصرف پودر میوه را به چند دسته کلی تقسیم کنیم:

 • مصرف غذایی
 • مصرف دارویی
 • مصرف غیر خوراکی
 • مصرف حیوانات

نوع تولیدی پودر میوه برای هر دسته متفاوت خواهد بود و تولید از لحاظ درجه کیفی نیز مخصوص به خریدار خود در نظر گرفته می شود.
حال برای هر خریدار پیشنهاد مربوط به صنف خود را داریم تا بتواند در محصول خود بهترین بهره وری را داشته باشد و با رضایت پودر را جایگزین میوه قرار دهد.

فروش اینترنتی پودر میوه درجه یک

فروش اینترنتی پودر میوه درجه یک

فروش اینترنتی در روزهای کرونایی جایگاه خاصی یافته است و فروش انلاین پودر میوه همانند دیگر کالا در بازار اینترنتی مشتریان خود را دارد.
خریداران فله پودرمیوه یا بسته بندی شده در حجم های کم می توانند با ارتباط گرفتن با مدیریت فروش درخواست خود را ثبت نموده و سقارش خود را در محل کار یا خانه دریافت نمایند.
علاوه بر مشتریان داخلی چه بانوان خانه دار و چه صاحبان مشاغل مختلف، خریداران خارج از کشور هم می توانند محصول خود را ثبت کرده و طی مراحل ترخیص، بار را از ایران به کشور خود وارد کنند.
مجموعه ی پودر میوه با ارائه متدهای انلاین در خرمت مشتریان خود را است تا بتواند به صورتی بهتر و راحت تر محصول را به دست مشتری برساند.

مدیریت فروش : اسکندری

XTEMOS ELEMENT

CAROUSEL OF POSTS