فروش عمده و صادرات, مقالات

خرید اینترنتی پودر لیموترش جهت صادرات

پودر لیمو ترش
خرید اینترنتی پودر لیمو ترش جهت صادرات

خرید اینترنتی برای پودر لیموترش رونق مثبتی دارد چرا که جز میوه های است که در تمام فصول سال تقریبا قابل برداشت است.

لیمو ترش یا جهرم و لیموی شیرازی که به رنگ های سبز و زرد در بازار دیده می شود در مناطق گرمسیری و شرجی تولید می شوند.

بهترین لیمو برای جهرم، قیرکازرون و میناب اطلاق می شود هر چند لیموهای شمالی نیز درجه کیفیت عالی دارند؛ منتها لیموی جنوب به تنهای به جهت سطح کشت بیشتر علاوه برنیاز کشور بازار کشورهای خلیج فارس را تامین می کند.

 

انواع پودر لیموترش صادراتی

 

پودر میوه برای نوعی دیگر از مرکبات چون لیمو به اندازه تازه خوری میوه، خشک شده اش نیز مزایای بسیاری دارد که جنبه صادراتی یافته است.

میوه لیمو ترش و شیرازی به طور تازه در حوزه ی صادرات ارزآوری خوبی برای کشور دارد؛ خواهان و مشتری زیادی در بین کشورهای منطقه داراست.

 

فراوری مختلفی از این میوه ترش مزه در حال تولید است:

 

  • آب لیمو
  • آب لیموی تلغیظ شده
  • لیمو عمانی
  • اسلایس  لیمو خشک
  • پر لیمو عمانی
  • پودر لیموترش
  • پودر پوست لیمو خشک

همان طور که مشاهده می کنید فراوری های این میوه هم در بخش صادرات حضور فعال دارد و می توان بازارهای رو به رشدی به خاطر کیفیت تایید شده توسط خریداران خارجی داشته باشیم.

 

خرید  پودر لیمو مرغوب در بازار

 

پودر لیموترش کاربرد قوی در غذاهای سنتی، پخت و پزهای گوناگون، سس های مختلف، دمنوش و چای، کیک و شیرینی دارد و این محصول در سبد هر خانواده ی لازم و مبرم است.

پودر پوست لیمو نیز برای مصارف درمانی، تمیزی خانه، زیبایی و سلامت پوست  حتی چای و طعم دهنده در غذاها استفاده می شود.

خرید برای این پودر میوه در هر زمانی جریان دارد و منجر شده است که بازار همیشه داغ و پر مشتری به همراه داشته باشد.

نکته ی جالب این که لیمو میوه ی است که در اوایل تابستان شروع به برداشت می شود و تا فروردین سال بعد ادامه دارد.

حال پودر شده ی لیمو چه گوشت لیمو و چه پوست آن به راحتی در دسترس خریدار قرار گیرد و قیمت را متناسب نگه دارد.

 

مشتری پودر لیموترش صادراتی

 

مشتری پودر میوه به دو گروه اصلی تقسیم می شوند؛ گروهی مصرف کننده نهایی هستند و با خرید پودر میوه در بسته بندی های کوچک،با وزن های کمتر جهت مصرف شخصی اقدام می نمایند.

گروه دیگر به عمده خریداران اطلاق می شود که با خرید به صورت فله و در حجم های بالا پودرهای میوه را به مصارف صنعتی و کارخانه ی می رسانند.

پودر لیموترش و پودر پوست لیمو ترش در کشور ما نیاز خرده فروشان و عمده فروشان داخل را تامین می نماید و با قیمتی مناسب قابل معامله است.

ایران به لحاظ تولید مازاد این پودر صادراتی در بین کشورهای برتر جهان در رده دهم جای گرفته و مشتریان عرب زبان، کشورهای مرزی چون افغانستان، ارمنستان، پاکستان و حتی ترکیه و برخی دیگر را پوشش می دهد.

 

خرید و فروش اینترنتی پودر لیموترش

 

بازار حضوری برای خرید و فروش لیمو عمانی و پودر شده اش از دیرباز بوده و روال خود را دارد؛ کاسبان و تاجران همدیگر را به خوبی می شناسند.

بازار انلاین در دنیای پیشرفته و رو به رشد فضای مجازی و سایت ها موجب شده است شکافی در فروش سنتی ایجاد شود.

باید بپذیریم که مشتریان و خریداران صادراتی به سمت تجارت انلاین سوق پیدا کرده اند؛ برای ایجاد اطمینان و اعتماد برای این مشتریان لازم است تا با صداقت  و اجرای اصول تجارت و بازاریابی درست وارد شویم.

مجموعه ی ما در تلاش است تا با ضمانت  کیفیت انواع پودرهای تولیدی خود تاجر و خریدار این محصول را راغب به خرید از طریق اینترنتی نماید و در معاملات بعدی با حسن اعتماد و صلاحیت خرید خود را انجام دهد.