فروش عمده و صادرات, مقالات

خرید و فروش پودر سیب زمینی خشک شده فله در بازار

پودر سیب زمینی
خرید و فروش پودر سیب زمینی خشک شده فله در بازار

خرید پودر سیب زمینی چه مزایای می تواند داشته باشد هنگامی که خود سیب زمینی وجود دارد؟

سوالی بحث برانگیز هست و ما را وادار می کند تا به اهمیت فروش پودر سیب زمینی بپردازیم؛ و از درجه اهمیت آن آگاه شویم.

سیب زمینی جز غلات خیلی مهم در سبد غذایی خانوارهاست، دارای مزیت و ارزش غذایی بی شماری است و در تمام فصول قابل تهیه است.

اما، مسیله ی مهم ضایعات ایجاد شده از سیب زمینی به خاطر نبود انبارهای کافی با سیستم های برودتی مناسب، بسته بندی های ناکافی ما را بر این داشته است تا با پودر کردن بهینه سازی در خود محصول و چرخه اقتصادی داشته باشیم.

فروش عمده به صورت فله و بسته بندی انواع پودر میوه و پودر سیب زمینی برای خریداران و مشتریان فراهم گردیده و امکان فروش انلاین داریم.

 

پودر سیب زمینی خشک شده

 

پودر شده ی سیب زمینی خشک شده یکی از جایگزین های مناسب و عالی به جای خود سیب زمینی در برخی از صنایع می تواند باشد.

سیب زمینی دارای نشاسته فراوان است و جز بهترین های خانواده غلات محسوب می شود، به جهت قوام دهنده ی مناسب در بسیاری از غذاها چون کوکو، سوپ و غذای کودک کاربرد دارد.

از نظر تامین املاح و منابع مهم بدن، پودر شده سیب زمینی در سبد غذایی خانوار اصلی ترین مورد است، در زیر به چند مورد اشاره می کنیم:

 

 • بتاکارون موجود موجب طعم شیرین
 • ویتامین های A، B،C و مواد چرب
 • اسید فولیک کافی برای بافت های جنین و رشد سلول های آن
 • سرشار از انرژی و کالری
 • منبع عالی پتاسیم برای تعادل آب بدن و گردش اکسیژن

کاراتنوئید موجود برای بیماری نقرس، آرتریت و آسم

 

تولید پودر سیب زمینی درجه یک

 

تولیدات فراوری های مختلف از سیب زمینی توسط صنایع تبدیلی و کشاورزی انجام می شود که مجموعه ی ما نیز در عرضه پودر شده سیب زمینی فعالیت دارد.

ابتدا سیب زمینی وارد کارخانه شده با استفاده از سیستم های شستشوی، گل گیری و ضدعفونی به مسیر پوست گیری و اسلایس هدایت می شود.

حال سیب زمینی اسلایس شده در توری های طبقات دستگاه خشک کن چیده می شود و با تنظیم درجه بندی مناسب برای خشک شدن، چیپس سیب زمینی آماده می شود.

در نهایت وارد دستگاه پودر شده و در بهترین حالت پودر ۱۰۰ درصد خالص سیب زمینی تهیه شده و در بسته بندی های مختلف پلمپ شده و به بازار عرضه می گردد.

بسته بندی پودر میوه در وزن های ۱۰۰ گرمی الی ۱۰۰۰ گرمی برای مشتریان فروشگاهی ارائه می شود و برای خریدارن عمده در وزن های ۱۰ الی ۵۰ کیلوی بسته بندی می شود.

 

قیمت عمده  فله پودر سیب زمینی

 

میزان تولید سیب زمینی در کشور قطعا روی قیمت تمام شده ی فراورده های این غله تاثیر گذار است؛ قیمت عمده برای پودر شده ی سیب زمینی از این قاعده مستثنی نیست.

اگر بخواهیم حجم تولید سیب زمینی در ایران را نسبت به کشورهای سایر دنیا بررسی کنیم، طبق آمار سازمان فائو ما در رتبه سیزدهم جهان قرار گرفته ایم.

اما با دقت در این امار متوجه می شویم که در منطقه خاورمیانه میزان تولیدات خانواده غلات بیشتر درصد را ایران دارد و توانایی رقابتی عالی می تواند داشته باشد.

خوشبختانه حجم برداشت سیب زمینی بیشتر از مازاد مصرف کشور بوده و این نشان می دهد که قیمت عمده و فله برای پودر شده ی سیب زمینی با اختلاف قابل توجه ی قابل عرضه به خریدار است.

 

خریدار فله پودر سیب زمینی خشک مرغوب

 

سیب زمینی خود دارای نشاسته فراوان و مهمترین مواد در قوام آوردن غذاها و خوراک و کنسرو ها می باشد؛ برای تسهیل در مصرف در صنایع مختلف پودر شده ی سیب زمینی بهترین گزینه است.

یکی از مهمترین علت برای خرید پودر سیب زمینی توسط خریداران فله می توان این گونه بیان کرد که مشتری عمده با خرید پودر بدون نگرانی از خراب شدن می توانند برای یکسال استفاده نمایند.

عمده مشتریان پودر سیب زمینی که با خیالی آسوده پودر ۱۰۰ درصد خالص از مجموعه ی ما ما خرید می کنند از این قرار است:

 

 • صاحبان رستوران ها
 • صاحبان غذاهای فست فودی نظیر: اسنک، پیتزا، پودر سوخاری
 • تولیدکنندگان همبرگر و سوسیس
 • صنایع غذایی برای تهیه غذاهای کنسروی
 • صنف نانوایی جهت خمیر نان
 • صنعت دامداری
 • گاها در صنایع دارویی و طب سنتی

 

بازار فروش عمده پودر شده سیب زمینی درجه یک

 

بازار خرید و فروش برای غلاتی چون سیب زمینی بسیار پر رورنق است چرا که جز مهمترین غلات در سفره ی هر فردی می باشد.

حال با به کارگیری از صنعت های نوین توانسته ایم با فراوری جدیدتر به نام پودر سیب زمینی دنیای دیگری برای کارخانه داران و مصرف کنننده نهایی چون خانواده ها مهیا کنیم.

ایران در تولید این غله مهم و اساسی پیشینه ی دیرینه دارد و مهمترین شهرهای ایران که به نام منبع سیب زمینی نام برده می شود:

 

 1. همدان با بالاترین میزان تولید و برداشت
 2. اردبیل رتبه دوم از قطب تولیدی
 3. اصفهان برترین تولید کننده و رتبه سوم
 4. لارستان فارس قطب مهم دیگر

توجه در ارقام و تولیدات نوید این را می دهد که می توان با گسترش پودر سیب زمینی جنبه صادراتی پودر میوه را فراهم کرد.

 

فروش عمده چه به صورت فله برای صاحبان کسب وکارای بزرگ و چه به صورت بسته بندی در اوزان کم جهت فروش در فروشگاه برای مصرف کننده ی نهایی در مجموعه ی ما مهیا است.

توجه در ارقام و تولیدات نوید این را می دهد که می توان با گسترش پودر سیب زمینی جنبه صادراتی پودر میوه را فراهم کرد.

 

فروش عمده چه به صورت فله برای صاحبان کسب وکارای بزرگ و چه به صورت بسته بندی در اوزان کم جهت فروش در فروشگاه برای مصرف کننده ی نهایی در مجموعه ی ما مهیا است.