فروش عمده و صادرات, مقالات

فروش صادراتی پودر زردآلو اعلا فله و بسته بندی

پودر زردآلو
فروش صادراتی پودر زردآلو اعلا فله و بسته بندی

پودر زردآلو درجه یک و مرغوب در فروش به بازارهای صادراتی خصوصا همسایگان ایران و حتی اروپایی می تواند رونق دیگری ایجاد نماید.
کشور ما در تولید این میوه ی شیرین و بهاری به جهت اقلیم هوایی مساعد توانسته است شهرت فراقاره ی داشته باشد و در تجارت این میوه گسترده تر عمل نماید.
نوع دیگری از فراورده های زردآلو پودر شده این میوه است که تا حد بسیاری می تواند وارد صنعت عای غذایی و داروی شود و باز ارزاوری خاصی فراهم نماید.
مشتریان پودر زردآلو با خرید فله و عمده یا جزیی و بسته بندی شده می توانند خاسته و سفارش خود را در حد مورد نیاز از مجموعه ما داشته باشند.

 

پودر زردالو تولیدی

 

زردآلو میوه ی شیرین و ملس با گوشتی زرد رنگ و مغز هسته ی مقوی است که در مناطق معتدل کشور ما به وفور کشت می شود.
این میوه ی پر طرفدار اغلب به صورت تازه خوری، برگه ی زردآلو و حتی قیسی در بازار خرید  و فروش می شود؛ مغز هسته ی زردآلو همانند مغز بادام مقوی و خریدار دارد.
اما پودر شده ی این میوه کم به گوش خورده است با اینکه برخی کسب و کارها و صنایع از آن استفاده می کنند؛ ولی اهمیت آن کمتر مورد توجه بوده است.
مراحل تولید پودر زردآلو به این صورت بوده که ابتدا میوه سورت شده، سر وته گیری می شود؛ فاز شستشو و ضدعفونی طی شده؛ وارد مرحله خشک شدن با دستگاه ها شده و در پایان با دستگاه پودرسازی مرحله پایانی اجرا می شود.

 

بازار خرید پودر زردآلو خالص

 

ایران در تولید و فراوری زردآلو در بازارهای آسیای و اروپایی بسیار فعال می باشد براساس آمار فائو از نظر میزان تولید در رتبه سوم جهان جای گرفته است.
کشور ترکیه  با اینکه در رده اول دنیا است منتها کیفیت و مرغوبیت زردآلو، برگه ، قیسی و پودر میوه آن محبوبیت گسترده تری دارد.
خریدار پودر میوه به دنبال پودری است که درجه خلوصیت بالا، قدرت حل شوندگی زیاد، رنگ طبیعی و صد البته ارگانیک بودن است.
خرید و فروش این نوع پودر باید عرض کنم برای کشور ما با فراهم آوردن این موارد بسیار راحت تر است و با توجه به سفارش مشتری می توان محصولی مطابق با خاسته و نیاز مشتری فراهم کرد.

 

مشتری پودر زردآلو بسته بندی شده

 

پودر زردآلو تهیه شده از بهترین باغ های میوه کشور در طی فرایند فراوری توسظ تولیدکنندگان میوه خشک و پودر به بازار عرضه می شود.
در بازار انواع مختلفی خریدار یافت می شود؛ خریدار عمده برای کارخانه جات و صنایع غذایی، شرکت های پخش برای مغازه داران تا مصرف کننده نهایی وجود دارد.
خواص مفید و عالی زردآلو برای همگان تا حد زیادی آشنا هست و برای همین خاصیت های سلامتی، درمان، زیبایی و انرژی بخش بودن خریداران قابل توجهی دارد.
زردآلوی پودر شده به مانند تازه خوری،  برگه خشک شده و قیسی خواص بسیاری دارد؛ برای همین منظور با بسته بندی کردن این پودر در وزن های چندگرمی تا چندکیلوی سفارش مشتری را به دستشان می رسانیم.

 

فروش عمده پودر زردآلو فله ی

 

فروش عمده پودر میوه از دیگر مواردی است که برای پودر زردآلو آغازشده است تا بتوان جایگزین برخی از اسانس های شیمیایی و پودرهای شیمیایی دیگر کرد.
این پودر میوه از زردآلوهای مشهور و خوش طعم عسگرآباد، شکرپاره، اروداباد، نصیری، نادری و شاهرودی تیه می شود تا مرغوبیت میوه در محصول نهایی مشتری لمس شود.
قیمت عمده خصوصا برای کشور ما و مناطق آذریجان شرقی و غربی در فصول بهار با مناسب ترین و ارزان ترین همراه است و توصیه ما برای خریداران عمده خرید در اوایل سال است.
مجموعه تولیدی پودر میوه ما درصدد هست تا رسالت خود را برای خالص ترین و کیفیت درجه یک با مجوزهای بهداشتی و آنالیز شده انواع پودر میوه در اختیار مشتریان خود قرار دهد.