1. چرا باید از پودر میوه استفاده کنیم؟

از آنجایی که هر میوه رو ممکن در فصل خودش پیدا نکنیم پس گزینه ی مناسب این هست که پودر میوه را خریداری کرده و از طعم میوه بهره ببریم.
گاها خود میوه رو نیاز نداریم و اگر برش بخورد بقیه آن اضافه مانده و قابل مصرف نیست برای همین با پودرمیوه شما صرفه جویی در مصرف خواهید داشت.
برخی قسمت های میوه وجود دارد که قابل خوردن به صورت خام یا خالی نیست برای همین ما با پودر کردن این قسمت ها مصرف را برای شما راحتتر کرده ایم و بعضی از افراد نیاز دارند چندین میوه را با هم ترکیب کنند پس پودرهای میوه مختلف پیشنهاد خوبی برای ترکیب کردن و ساختن محصول جدید است.

2. پودر میوه چه کاربردهایی دارد؟

برای یافتن این پاسخ می توانید وارد صفحه مقالات در سایت بشوید یا از طریق پیج اینستاگرامی پست مربوطه رو ببینید و درنهایت اگر قانع نشدید یا پاسخ خود را نگرفتید با مشاورین ما ارتباط بگیرید.

3. پودر میوه چطوری تولید میشه؟

ابتدا میوه تازه وارد سوله شده بعد از سوا کردن سالم و ناسالم بودن میوه ها، میوه های سالم داخل وان شسشتو و ضدعفونی شده و سپس سروته گیری میشود اگر نیاز به پوست گیری باشه پوست میوه گرفته شده و گاها هسته گیری هم انجان میشود در انتها وارد بخش اسلایس شده، میوه های اسلایس شده داخل دستگاه های خشک کن قرار میگیرند و بعد از سپری شدن این مرحله در آخر آسیاب میشوند.

4. فروش پودر میوه به صورت عمده و فله وجود دارد؟

بله علاوه بر فروش خرده در بسته بندی های ۱۰۰گرمی، ۳۰۰گرمی و ۱۰۰۰گرمی؛ فروش در وزن های بالای ۵ کیلو تا ۵۰ کیلو و یا بیشتر فراهم است کافیست از طریق واتساپ با مشاور فروش در ارتباط بوده و سفارش خود رو نهایی کنید.

5. آیا پودر میوه شما واردتی است؟

پودرهای میوه تماما از صفر تا صد توسط تیم تولید خودمون (شرکت رنگین نگاران سلامت) تولید میشود و ۱۰۰درصد خالص است و هیچ ماده یا موادی به آن اضافه نمیشود.

6. آیا پودرهای میوه برای هر سنی مناسب هستند؟

بله پودرهای میوه چون هیچ افزدونی و شکر و طعم دهنده و تثبت کننده رنگ ندارند کاملا قابل مصرف برای هرسنی چون کودک، بزرگسال، میانسال، سالمند می باشند.

7. چرا رنگ پودرهای میوه از خود میوه کمرنگ تر هستند؟

چون در هنگام آسیاب شدن یک سری رنگدانه های خود رو از دست داده و کمرنگ تر میشود.

8. آیا به پودرها اسانس میوه زده می شود؟

هیچ اسانس شیمیایی اضافه نمیشود برای همین هست که عطر ملایم تری نسبت به خود میوه تازه دارد.

9. خواص میوه چقدر در پودر میوه حفظ می شود؟

ارزش غذایی پودرهای میوه بین ۵۰ تا ۸۰ درصد از خود میوه دارا است و در تلاش هستیم با دستگاه های مدرن تر کیفیت و کمیت خود میوه رو ارتقا بدهیم.

10. چرا قیمت های شما برای پودر میوه بالا هست؟

چون پودرمیوه ای که در مجموعه ما تولید میشود از پرتی های میوه نیستند و تماما خود میوه خشک و آسیاب میشود و میوه ها از درجه ی مرغوب هستند و آرد گندم و نشاسته و مانند این ها درون آن قاطی نیست. پودرهای میوه ما همگی درجه ۱ هستند و محصولات درجه ۲ و ۳ تولید نداریم.

11. یک بسته ی ۱۰۰گرمی پودر میوه حدودا چه مقدار هست؟

بهترین ابزار اندازه گیری چشمی برای حدس زدن حجم ۱۰۰گرم پودرمیوه قاشق غذاخوری هست که در هر جای قابل دسترسی می باشد، هر یک قاشق غذاخوری ۵ گرم است با این حساب ۱۰۰گرم پودرمیوه شامل ۲۰ قاشق غذاخوری خواهد شد.

12. چه مقدار از پودرمیوه رو به مواد یا نوشیدنی خود میتوانیم اضافه کنیم؟

این سوال پاسخی متغیر دارد چون هر مواد یا محصول یا نوشیدنی یا غذای که درست میکنید به ذایقه و میزان ترشی، شیرینی، مزه دار شدن خود شخص بستگی دارد و پاسخ قاطع نمی توان داد مگر اینکه با مشاوران ما ارتباط برقرار کنید تا توضیحات لازم را بدهند.

13. آیا پودر سبزیجات هم تولید دارید؟

در حال حاضر پودر میوه های مختلف و پودر صیفی جات رو موجود داریم. پودرسبزیجات سفارشی انجام می شود.

14. آیا ویتامین c در پودر میوه وجود دارد؟

خیر، چون ویتامین c به محض حرارت دیدن از بین می رود اما ویتامین های دیگر و املاحی مانند فیبر در پودرمیوه باقی می ماند.